Predajňa iStores sa v Košiciach sťahuje do Auparku, otvorená od 10.11.2011

Inzercia | MacBlog, 07. November 2011

iStores logo

PR | Vážení Apple nadšenci – v týchto dňoch finišujeme všetky práce na predajni podľa požiadaviek Apple dizajnu a všetkých Vás pozývame do nových priestorov dňa 10. novembra, t.j. štvrtok o 9:00 ráno, kedy sa uskutoční slávnostne otvorenie košického Auparku pre verejnosť.

Predajňa bude ponúkať školenia, priamo v predajni Vám zabezpečí aktualizácie, pomôže s inštaláciu nových softvérov a hardvérov a bude ako Certifikovaný Apple Personál vždy pripravený zodpovedať Vaše otázky, tak aby ste sa stali s Mac-om produktívnejší. Všetky námety, pripomienky a sťažnosti radi uvítame, adresujte ich osobne nášmu personálu, ktorý si Vás ochotne vypočuje prípadne poradí a pomôže.

Nová predajňa iStores v Auparku, Košice

Pri otvorení bude mať vybrané najpredávanejšie Apple produkty až s 20% zľavou a preto neváhajte a prídete nás vo štvrtok ráno navštíviť aj s Vašimi priateľmi, akciového tovaru máme len pre tých najrýchlejších a preto sme sa rozhodli neprijímať objednávky na akciový tovar zadané cez eshop. Pripravili sme pre Vás okrem vynikajúcich cien aj malé občerstvenie.

Tešíme sa na Vašu pravidelnú návštevu.

---
TOPlist