macbook air 2011 problem bluetooth

Domov Diskusné Fóra Pomoc: software macbook air 2011 problem bluetooth

Zobrazuje sa 10 príspevkov - 1 až 10 (z celkového počtu 10 )
  • Autor
    Príspevky
  • #476340
    nestresuj
    Účastník (Participant)

    potrebujem poradit na macbook air 2011 ked som napojeny cez wifi na internet a zaroven si pustim hudbu a prehravam to cez soundbar prostrednictvom bluetooth tak nielen ze sa extremne spomali internet ale aj seka prehravanie hudby cim to moze byt sposobene?

    #476347
    joer
    Účastník (Participant)

    Tym že to je bluetooth. cez bluetooth je tak dobry akurat prenos do nahlavneho sluchatka na telefonovanie a nie streamovat hudbu.

    #477258
    nestresuj
    Účastník (Participant)

    to nieje riesenie myslim si ze uz dnes sa da aj cez bluetooth celkom kvalitne streamovat hudba do reproduktora, neviem si predstavit ze budem tahat po dome nezmyselny kabel aby som si mohol pustit hudbu hockde v dome. skorej neviem preco má mac takyto problem? ked cez ipad aj cez telefon to funguje normalne. da sa niako zosilnit signal bluetooth? alebo na inych novsich mac je bluetooth a wifi riesene inak?

    #477266
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Ja som kupil BT receiver na streamovanie hudby z MB. a iphonu a podobne vypadky a prerusovanie mavam vzdy ked sa s iphonom vzdialim od receiveru alebo nas delia 2-3 steny takze nebudes mat problem tam?

    #477276
    nestresuj
    Účastník (Participant)

    ja mavam problem aj v tej istej miestnosti kde nas neprerusuje nic a co si kupil ? mozes mi hodit link prosim ta?

    #477279
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    https://www.agem.sk/audio-systemy-multimedia/av-prenos-signalu/audio-bezdrotovo/marmitek-boomboom-90-14301381

    Skus streamovat z iphonu/iPadu alebo nejakeho android mobilu aby si vylucil zariadenia

    #477281
    nestresuj
    Účastník (Participant)

    dakujem ale ja by som skorej potreboval zosilnit signal z macu lebo myslim si ze tam je problem

    #477314
    ????
    Účastník (Participant)

    :-)

    #481594
    ????
    Účastník (Participant)

    :-)

    #481668
    ????
    Účastník (Participant)

    :-)

Zobrazuje sa 10 príspevkov - 1 až 10 (z celkového počtu 10 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.