priemerná výdrž iphone 6 na jedno nabitie

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes priemerná výdrž iphone 6 na jedno nabitie

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 15 )
  • Autor
    Príspevky
  • #106099
    Lysa
    Účastník (Participant)

    Ahojte,
    chcem sa opýtať, koľko vám priemerne vydrží iphone 6 na jedno nabitie?

    #409359
    JFK.
    Účastník (Participant)

    je to jedno, pekne vydrží jeden deň a večer ho dáš do nabíjačky, ráno vyberieš a máš 100%.

    #409377
    Mitho
    Účastník (Participant)

    2,5 az 3 dni aktivneho volania – pracovny mobil

    #409379
    robiew
    Účastník (Participant)

    2-3 dni cca, normálne používanie whatsapp, sme, facebook messenger…

    #409394
    Lysa
    Účastník (Participant)

    to mi stačí diki :)

    #409400
    Gren093
    Účastník (Participant)

    1 den

    #409401
    macur
    Účastník (Participant)

    ..max 1 pracovny den…t.j. Pocas pracovnej doby (od rana cca 7,00) a priblizne do “fajrontu” 16-18,00 hod.. Ale obcas aj menej… Ak len stand by rezim a sem tam hovor tak prirodzene dlhsie.. Kvoli tomu nerad, ale zvazujem nakup modelu “+”…

    Nabijanie dennodenne nevyhnutne.. A v mojom pripade casto aj pocas dna (autonabijacka/usb-pc) pre istotu.. Vydrz baterie je vo vseobecnosti podla mna najvacsi “handicap” pri iPhone…

    #409402
    JFK.
    Účastník (Participant)

    2-3 dni ?????? ti šibé….

    max ti vydrží 1 a pól dňa používania… preto sa nabíja každý deň .

    #409404
    Mitho
    Účastník (Participant)

    JFK.:
    Preco stale silou-mocou len ten 1 den? Co to mate za baterky v tych iPhonoch?

    #409405
    Gren093
    Účastník (Participant)

    Mitho: mame rovnake baterky ako ty.

    Macur: presne tiez zvazujem kupu +, je ale zas mozne ze ta Public Beta iOS 9 ma nejake baterkove nedostatky a s normalnym 9.0 to bude odstranene.

    #409407
    JFK.
    Účastník (Participant)

    Mitho:
    tak asi nepočúvaš vobec Apple Music,… stačí že ideš v aute a počúvaš Apple Music stream cez LTE, k tomu máš zapnutý bluetooth do auta, k tomu ak telefonuješ cez handsfree… proste to sa vybíja… neviem si predstaviť 2 dni … 3 dni vobec.

    #409413
    lordsoft
    Účastník (Participant)

    :D lol JFK ty si teda dal priklad. Uz ti do partie “vybijacov” baterky chyba len zaroven ku tomu vsetkemu hranie nejakej hry…

    Btw, neuvazoval si nad nabijackou do auta?

    #409424
    JFK.
    Účastník (Participant)

    no, JA, keď idem na dlhšie trate, tak si beriem kábel a nabíjam cez USB port :-)

    čo sa týka hry, tak dobre vybíja baterku napr. Breakneck (podporuje len 5S a vyššie – veľmi pekná grafika), ale hry veľmi nehrám :D

    #409432
    macur
    Účastník (Participant)

    Viem.. Vopred velke SORRY.. Uuplne mimo teemu..ale kuk pllz.. A zdielajte.. Lebo inak budeme mat uplne ine problemy ako s batt na iP…
    https://vimeo.com/137539312

    #409442
    iTuxx
    Moderátor

    Spoderman pls… uz mame uplne ine problemy, takze takyto OT si tu mozeme odpustit. Dik.

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 15 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.