FIFA 15 MacBook Pro 13″ skúšal niekto? MUSIM TO VEDIET

Domov Diskusné Fóra Hry na Macu FIFA 15 MacBook Pro 13″ skúšal niekto? MUSIM TO VEDIET

Zobrazuje sa 9 príspevkov - 1 až 9 (z celkového počtu 9 )
  • Autor
    Príspevky
  • #105466
    JFK.
    Účastník (Participant)

    Zdar, potrebujem naozaj vedieť, či niekto skúšal FIFU 15 spustiť na MBP Retina 13″, teda či to zvláda ten Intel Iris (HD5100) aspoň na low detailoch plynule ?

    Lebo chcem si kvoli tomu inštalovať windows na USB a bla bla bla, takže nech to nerobím zbytočne :D

    MacBook Pro (Retina, 13-inch, Mid 2014)
    Processor 2,6 GHz Intel Core i5
    Memory 8 GB 1600 MHz DDR3
    Graphics Intel Iris 1536 MB
    OS X 10.10.4

    ~požiadavky si viem pozrieť na nete aj sám, ale je v tom velký zmätok, ohladom tej Iris grafiky…
    ~na YouTube som gameplay nenašiel

    dík

    #406336
    JFK.
    Účastník (Participant)

    som invisible


    —————-
    Edit by iTuxx: az tak moc nemusis byt invisible, som si myslel ze sa mi zbugovalo Safari na iPhone

    #406339
    El_Fuego27
    Účastník (Participant)

    tak toto by som chcel vediet aj ja … jedine co ma odradza od toho je to ze sa na macu zapnu ventilatory … neznasam to :)

    #406340
    Maťo_11
    Účastník (Participant)

    Low 1280 x 720 – 56fps , high 1366 x 768 – 42fps , ultra 1920 x 1080 – 26fps.Poznamka autora: hratelne na vsetkych testovanych notebookoch s detailami nastavenymi na high.Dufam , ze som pomohol drozdi. :D

    #406341
    bajus
    Účastník (Participant)


    V diskusii sa tiez pise, ze to slape aj na Intel Iris..

    #406346
    JFK.
    Účastník (Participant)

    lebo kamarát má nejaké Lenovo, kde má nvidiu 720, čož je asi porovnatelná grafika a bolo to NEHRATELNÉ !!
    -lenže on tam má o polovicu slabší procesor ako majú macbooky pro…

    otázka je, či rychlejší procesor vie pomôcť grafickému čipu to nejak zvládnuť lepšie, nfm no…

    lebo podla tych testov na notebookcheck a tak, má 720GT či ako sa to označuje.. dokonca viac FPS ako Intel Iris, ale na jeho Lenove to neskutočne sekalo – doslova nehratelné na najnižších LOW

    #407023
    Luky19
    Účastník (Participant)

    Skusili ste to uz niekto? :)

    #407024
    majdy
    Účastník (Participant)

    Hoši, Fifa má pekné štadióny a licencie, nejaké animácie ale je to arkáda, hrajte Pro Evolution Soccer a tam zažijete zážitok jedinečnosti v každom zápase, to je simulátor futbalu, pokiaľ hráte multiplayer samozrejme AI je slabá nuda :)

    #407027
    JFK.
    Účastník (Participant)

    Luky19:
    Jj skúšal som to, je to TEORETICKY hrateľné na najnižších detailoch, prakticky to hrateľné nie je. Bohužiaľ

Zobrazuje sa 9 príspevkov - 1 až 9 (z celkového počtu 9 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.