iOS 9

Domov Diskusné Fóra Ostatné iOS 9

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 150 )
  • Autor
    Príspevky
  • #105430
    scenic
    Účastník (Participant)

    No co na to hovorite? Ja som dost sklamany. Cakal som ze ten OS trocha vylepsia, ze konecne po x rokoch sa nauci Siri aj nasu rec, ze mapy budu zvladat dobravne informacie aj u nas, ze konecne sa zacnu zobrazovat podniky aj u nas… atd

    #406107
    inspektorko
    Účastník (Participant)

    Scenic: ja podobne, este stale dufam, ze Apple potichu aktualizoval aj jazyky pre SIRI , budeme to vediet hned ako vyvojari otestuju prvu verziu iOS9.

    #406108
    Gren093
    Účastník (Participant)

    Celkom sa to da.

    #406109
    iFiko
    Účastník (Participant)

    ako si dovolia toto nazyvat iOS 9? myslim, ze 8.5 by bolo tak akurat. notes ako jedna z hlavnych features iOS 9? seriously? ale ak to na iPhone 5 pojde sviznejsie ako iOS 8 tak som v podstate spokojny.

    #406110
    scenic
    Účastník (Participant)

    Skor iOS 8s :D, inak cakam kedy sa to objavi na webe nech to mozem skusit. Ale nastvalo ma to, normalne zvazujem Galaxy S6 :(

    #406111
    fanthomas4
    Účastník (Participant)

    @scenic nezaregistroval by si mi UDID iPadu? tiež by som to rád vyskúšal

    #406112
    peto01
    Účastník (Participant)

    ak ipad mini pojde opat ako ipad tak som spokojny

    #406113
    scenic
    Účastník (Participant)

    @fanthomas Jasnacka, poslem ti web cez ktory som sa regol aj ja: https://imzdl.com

    #406114
    fanthomas4
    Účastník (Participant)

    ďakujem :)

    #406115
    palo1805
    Účastník (Participant)

    peto01 … neskutocne vystizny koment :D .. priklanam sa k tomu .. :) od kedy som aktualizoval ipad mini na ios8 tak ho uz nepouzivam, z casti aj preto ze som kupil MBp ale aj ked na nom nieco idem robit tak si to rozmyslim pretoze to ako sa sprava je strasne … ps. app store iphone je uz v slovencine prave som si to vsimol

    #406116
    lordsoft
    Účastník (Participant)

    Vseobecne vsetky rumory hovorili, ze sa zameraju skor na ladenie systemov, ako na nejake prevratne inovacie.

    Mne staci, ak bude realita 1hod vyssia vydrz baterky (3hod pri low power mode) a zoptimalizuju sviznost na jednotlive verzie zariadeni, tak to bohato staci a ziadne nove serepeticky, ikonky, farbicky a pod. nepotrebujem.

    #406117
    Gren093
    Účastník (Participant)

    Lordsoft: plny suhlas s tym ladenim. Ludia budu stale nariekat ze nic nove nedostali pritom dlho sa hovorilo o vnutornych vylepseniach a vsetci s tym suhlasili.

    #406118
    fanthomas4
    Účastník (Participant)

    Tak, už je nahodený :D ak máte nejaké otázky čo mám skúsiť sem s nimi :) Mám iPad mini 2

    #406120
    Lukáš Raynor Majer
    Účastník (Participant)

    Fanthomas4: nejakému screenshotu z multitaskingu a split screen by som sa potešil :-)

    #406121
    inspektorko
    Účastník (Participant)

    Fanthomas4: CZ alebo SK Siri ???

    #406122
    scenic
    Účastník (Participant)

    Cz Sk siri nie je, pripada mi to uplne rovnake ako ios 8.3 az na to ze ako kazdy rok aj teraz je beta 1 nedoladena, seka a tel sa enormne prehrieva. Po 30min som sa vratil k 8.3.

    #406123
    inspektorko
    Účastník (Participant)

    Scenic: vdaka za info :(

    #406124
    inspektorko
    Účastník (Participant)

    Este jedna otazka, iOS9 beta obsahuje itunes Radio aj u nas? skuste to prosim.

    #406126
    Jozef Remen
    Účastník (Participant)

    scenic: a co by si chcel? 1000 zbytocnych funkcii kazdy rok? Naopak, to co uviedli po stranke funkcii su vitane drobne zlepsenia. Daleko podstatnejsie su nove API pre vyvojarov (API pre Spotlight 3x hura!!!) a hlavne, orientacia na vykon, stabilitu a datovu nenarocnost, co iOS potreboval ako sol.

    Raz za cas poriadok urobit treba, nielen furt nabalovat a nabalovat. El Captain detto, ocakavam, ze to bude Snow Leopard v Yosemite sate :)

    Staci sa pozriet, kam smeruje Windows. System nabobtnava a nabobtnava, obsahuje coraz viac balastu a nezmyslov. Co viem, este tam nie je problem najst furu nepodstatneho kodu z Windows NT 3.1 co je panecku doba. Refactoring kodu microsoftu nic nehovori. Bodaj by nie, ked musia podporovat este DOSove programy, ktore sa firmam lenilo doteraz vymenit.

    #406127
    fanthomas4
    Účastník (Participant)

    @Lukáš tu sú tie screeny: https://www.icloud.com/sharedalbum/#B01GY8gBYI2XLW samotné rozdelenie obrazovky na dve aktívne appky nemôžem vyskúšať lebo nemám iPad Air 2


    @inspektorko
    nn iTunes rádio tam nieje. Ani samotná Apple music ešte neni dostupné takže asi to príde naraz

    Nepozorujem žiadne problémy s prehrievaním ako Scenic, na to že to je prvá beta ide veľmi pekne.

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 150 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.