iPhoto a Photo

Domov Diskusné Fóra Pomoc: software iPhoto a Photo

Zobrazujú sa 4 príspevky - 1 až 4 (z celkového počtu 4)
  • Autor
    Príspevky
  • #105283
    Davros
    Účastník (Participant)

    Zdravim mam taky problem kedze apple presiel na app Fotky z iphoto. Problem je v tom ze ked som si stiahol fotky z Memory Card do albumu vo Photo a nasledne som ich chcel hodit do iPadu, avsak genialny iTunes robi to ze mi nenajde novy vytvoreny album a nemozem to tam nijako natiahnut. Skusal som to iste aj v iPhoto a tak to urobit cez itunes a stale nic. Ma niekto nejaky advice ako to spravit lebo mi to dost pije nervy ked netusim co je vo veci a v Macu sa mi nestava ze by mi nieco neslo.

    Dakujem za pomoc

    #405643
    J4r0
    Účastník (Participant)

    podla toho co pises tak zrejme synchronizujes fotky cez iTunes. Jednou z noviniek vo Photos na ktoru som ja osobne dlho cakal je synchronizacia cez iCloud. Takze akonahle naimporujes nejake fotky do Photos na svojom Macu hned sa zobrazia v aplikacii Photos na iPhone/iPad/AppleTV bez nutnosti pripajat tieto zariadenia na iTunes. Moja rada znie pozapinat iCloud Photolibrary (Photostream je nieco ine) na vsetkych zariadeniach a synchronizovat cez iCloud.

    #405654
    Davros
    Účastník (Participant)

    Ide ale o to ze iPad nie je na moje apple id ale na mamine … a nerad by som sharoval vsetky svoje fotky do jej iPadu :D

    #405657
    alfoldy
    Účastník (Participant)

    Sprav zdieľanú knižnicu a tú zdieľaj. Je to najjednoduchšie

Zobrazujú sa 4 príspevky - 1 až 4 (z celkového počtu 4)
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.