aký obal na Iphone6 používate?

Domov Diskusné Fóra Ostatné aký obal na Iphone6 používate?

Zobrazuje sa 18 príspevkov - 1 až 18 (z celkového počtu 18 )
  • Autor
    Príspevky
  • #105002
    grip1
    Účastník (Participant)

    Čaute, mám na stole novú šestku a chcel by som ju zabaliť do ochranného obalu. Aký kryt sa vám najviac osvedčil? Predstavujem si obal zo zadnej strany a dopredu dám fóliu. Nechcem tie obrovské obaly, čo sa do nich zatvára celý telefón, ako kniha.
    Napríklad sa mi pozdáva iPhone 6 Leather Case, používate ho niekto? fóliu na display si nalepím asi aj sám nie?

    Dík za odpovede

    #404612
    eraserv6
    Účastník (Participant)
    #404613
    Jakub Dandul
    Účastník (Participant)

    Apple Silicone Case odporúčam.

    #404618
    shadower
    Účastník (Participant)

    ozaki

    #404620
    Limo
    Účastník (Participant)

    leather case + sklo. Zatial perfektne..

    #404621
    Griever
    Účastník (Participant)

    Leather case je skvelý

    #404622
    headhunter7
    Účastník (Participant)

    Vpredu sklo, vzadu sklo a ramik okolo, z hlinika vo farbe gold

    #404623
    Limo
    Účastník (Participant)

    Headhunter7: nehodis nejake fotky? Znie to dobre.. ;)

    #404624
    lordsoft
    Účastník (Participant)
    #404625
    headhunter7
    Účastník (Participant)

    Chalani je to super ten ramik prida na krase telefonu a este aj viac telefon vynikne v tom ramiku foto mate v odkaze. Sklo je nalepene vzadu aj vpredu.

    http://mobil.bazos.sk/inzerat/49119094/foto.php

    #404628
    iTuxx
    Moderátor

    Ten isty ramik pouzivam aj ja na 6+ ale sedy. Raz mi telefon spadol, na hranu a iba ramik je odrety, na telefone ani stopa. Maximalna spokojnost. Nemam ziadne folie ani skla.

    Este mam jedno outdoorove puzdro ktore pouzivam ked idem na moto alebo tak, Spigen slim armor

    #404631
    rackom
    Účastník (Participant)

    Ja mam na bielom iP6 hnede kozene puzdro a som celkom spokojny

    #404637
    miskosvk
    Účastník (Participant)

    odporucam tiez apple silicone case, nic lepsie som este nemal. Na predok sklo, nemusi byt predrazeny zagg, ktory som mal tiez, ale zacal praskat na okrajoch, osvedcil sa mi Nillkin 9H z amazonu za asi 8 euro. Poslem link ak by niekto chcel.

    #404640
    magero
    Účastník (Participant)

    posli link

    #404641
    Rado2711
    Účastník (Participant)
    #404659
    miskosvk
    Účastník (Participant)

    dik Rado, bol trochu iny:

    http://www.amazon.com/gp/product/B00NJC9W5A/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

    myslim ale ze je to to iste. Ak to niekto chce odtialto objednat, musi si kliknut napravo v tom okne “Other Sellers” a kupit od luckies2014, ten to posiela aj na SK.

    $6.79
    + $3.98 shipping
    Sold by: luckies2014

    Zagg sklo za 30e (!!) som mal doteraz, bolo ovela viac ochytane, na okrajoch displeja sa zacalo drobot…nahodil som toto cinske sklo a nestacil som cumet – feel rovnaky, ziadne otlacky, nic…odporucam za tu cenu rovno aj 2 kupit :D

    #404661
    iTuxx
    Moderátor

    aky vyznam ma to sklo u 6 a 6+? Ved maju oble rohy a ked telefon capne, tak sa aj tak rozflakne sklo na displayi, lebo to nalepene nie je az uplne po okraje ako u starsich iPhonov. A myslim ze to krycie je dost tvrde na to, aby tam neboli bezne skrabance.

    #404663
    murriik
    Účastník (Participant)

    Keďže ste tu niektorí tak vychválili Apple Silicone Case, tak som to riskol a zbehol ho kúpiť aj pre svoj iPhone 6 Plus. Vyzerá fajn, na dotyk je tiež príjemné, ale s hrúbkou a veľkosťou je na tom oproti akémukoľvek 0.3mm Ultra Thin obalu z eBayu dosť zle. Ak je niekto na vážkach, podobne ako som bol aj ja, odporúčam najskôr vyskúšať niečo podobné a až potom ísť do drahších Apple krytov.

    Snáď si na to zvyknem a nebudem ho musieť predávať haha.

    P.S.: iTuxx, to sklo podľa mňa má význam, keďže iPhone 6 a iPhone 6 Plus nemajú Gorilla Glass .-)

Zobrazuje sa 18 príspevkov - 1 až 18 (z celkového počtu 18 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.