Zmena Apple ID na detský Apple ID

Domov Diskusné Fóra Tipy, triky, modding v Mac OS X Zmena Apple ID na detský Apple ID

Zobrazujú sa 2 príspevky - 1 až 2 (z celkového počtu 2)
  • Autor
    Príspevky
  • #104353
    Martin_Chalupa
    Účastník (Participant)

    Viete mi prosím poradiť … dcéra dostala od nás iPad, na ktorom mám svoj starý Apple ID … rád by som využil možnosť Family Sharing-u a teda docielil potvrdzovanie všetkého čo si bude z iTunes & App Store sťahovať … ako dokážem zmeniť dátum narodenia na svojom Apple ID tak, aby ho využívala dcéra ?? Pri zmene mi vždy vypíše hlášku, že na túto zmenu je potrebný “súhlas rodiča” ale neviem odkiaľ / kam mám zadať svoj Apple ID alebo kam poslať žiadosť o akceptáciu, aby som jej to mohol nastaviť.

    Ďakujem

    #402253
    Svadbos
    Účastník (Participant)

    V prevažnej väčšine prípadov je Vašim Apple ID primárne emailová adresa uvedená vo Vašom Apple ID účte. Váš Apple ID môžete zameniť na akúkoľvek inú adresu, ktorá sa ešte nepoužíva ako Apple ID. Keď Vaša adresa končí príponami @icloud.com, @me.com, or @mac.com, je už Apple ID.
    Pri resetovaní Vášho Apple ID postupujte nasledujúco:
    1. Odhláste sa z iCloudu, iTunes Store, App Store, FaceTime, Find My Friends, Find My iPhone, a iMessage na všetkých zariadeniach, ktoré používajú Váš Apple ID pre tieto služby.
    2. Choďte na stránku https://appleid.apple.com
    3. Vyberte “Manage your Apple ID and sign in” “Forgot your password” – Spravovať Váš Apple ID. Zabudli ste heslo?
    4. Vyberte Edit vedľa Apple ID a Primárnej Emailovej adresy.
    5. Vložte emailovú adresu, ktorú chcete používať ako Vaše Apple ID (teda emailovú adresu dcéry). Apple zašle na túto adresu verifikačný email.
    Enter the email address that you want to use as your Apple ID, then select Save Changes. Apple will send a verification email to that address.
    Otvorte túto správu a tapnite na “Verify Now”.
    Keď sa týmto otvorí stránka My Apple ID, prihláste sa s novým Apple ID a heslom. Keď uvidíte odkaz, že verifikácia je ukončená, môžete začať používať nové Apple ID.
    potom už môžete nastaviť Family Sharing.

Zobrazujú sa 2 príspevky - 1 až 2 (z celkového počtu 2)
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.