Macbook air ako iMac

Domov Diskusné Fóra Ostatné Macbook air ako iMac

Zobrazuje sa 18 príspevkov - 1 až 18 (z celkového počtu 18 )
  • Autor
    Príspevky
  • #103902
    Štefan94
    Účastník (Participant)

    Mal by som otázku či sa to vôbec dá tak používať ako povedzme imac. Mám odskúšané na monitore (24inch) to fičí pekne, zajtra idem dokupovať veci ako usb hub, chladič pod macbook (aj ked neviem či to pomôže niečo), lebo ked spustil nejakú hru na macbooku a mal som napojený monitor tak sa riadne prehrieval. Áno viem, macbook je macbook a nemal by sa tak použivať blabla, chápem, ale predsa je to pohodlnejšie robiť veci na 24palcovom monitore ako na 11palcovom macbooku.

    Čakám vaše reakcie, ďakujem

    #400348
    Štefan94
    Účastník (Participant)

    Či sa proste ten maličký macbook nebude kaziť a tak :(
    Inak môj macbook: Macbook Air 11inch 2014early

    #400349
    ygy
    Účastník (Participant)

    fúha neviem čo je toto vôbec za otázku

    macbook air vieš pripojiť aj k 30″ monitoru dokonca aj k 60″ telke
    takže áno macbook sa dá používať na každom monitore (o 4K som si nie až tak istý)

    ale bude mať výkon imacu ? rozhodne nie

    pomôže ti chladič namacbook ? skôr nie ako áno

    kazia sa macbooky ak sú pod dlhodobou pod záťažou ? nie nekazia

    toto si chcel vedieť alebo ťa ešte niečo trápi ?

    #400352
    re88ne
    Účastník (Participant)

    Avsak MBA na 24″ nebude mat take rozlisenie ako iMac

    #400354
    Štefan94
    Účastník (Participant)

    Áno toto som myslel či to časom nezničí macbook, lebo je pod vačšou záťažou ked je napojený velký monitor.

    #400355
    Jozef Remen
    Účastník (Participant)

    a na to si prosim Ta ako prisiel?

    Inak mimochodom, nebolo by od veci zacat citat knihy, aby si vedel jasne formulovat vety. Povodnej otazke nerozumel ani hotentot.

    #400365
    shadower
    Účastník (Participant)

    ved to zalezi od rozlisenia monitoru :D co ma rozlisenie externeho displayu s macbookom ?grafika podporuje solidne rozlisenie :D

    #400372
    mojemeno
    Účastník (Participant)

    co ja viem, kupis si 11 macbook air a chces z neho imac, preco si si nekupil rovno tej imac?
    si uvedom 3 veci. 1.macbook a hlavne 11 je o mobilite!!!! 2. mobilita nieco stoji, vykon (neuchladis to resp. to ani nemas kam narvat), ergonomiu, …3.kto si kupi 11 air a chce na nom hrat hry na 24 monitore?

    #400377
    iTuxx
    Moderátor

    tak predpokladam ze kupoval hlavne kvoli cene a teraz by rad z neho dostal maximum. Pretoze ako vsetci dobre vieme, iMac je cenovo niekde uplne inde ako 11ka air.

    #400388
    majdy
    Účastník (Participant)

    Ale namiesto kúpovania MBA + Externý monitor + časom iste externý disk + USB hud + chladiacu podložku alebo niečo na ten štýl + ďalšie srandičky ktoré si vymyslí ako klávesnica, myš, či repro… a už je na cene iMacu :)

    #400391
    Jozef Remen
    Účastník (Participant)

    Jak rikaval jeden stary bulhar – bracho kdyz mas problem ze mas malo penez, pomuze ti jenom HODNE penez :)

    #400399
    suley
    Účastník (Participant)

    haha Jozef si ma rozosmial. dakujem :)
    crna macka beli macor

    #400405
    Steinmetz7
    Účastník (Participant)

    V krátkosti: Blb chce mať z walkmana High-End HIFI.
    Za babku.

    #400431
    iTuxx
    Moderátor

    majdy, tie pridavne somariny ta nikdy na cenu iMacu nedostanu. Jedine ze by si kupil 400 eurovy USB hub :-D

    #400436
    majdy
    Účastník (Participant)

    Pokiaľ bude kupovať všetko v najnižšej kvalite a za nízke dukáty potom nie :D

    #400438
    shadower
    Účastník (Participant)

    ale z maca nikdy mobilne nespravis a ked ty staci display a nie vykon …nieze by procka mali nekaky ocarujuci

    #400471
    majdy
    Účastník (Participant)

    shadower: síce polke toho čo si napísal nerozumiem, ale chcel som len toľko, že pročka majú vždy excelentný výkon. Máloktorý Windows notebook sa doťahuje a to nehovoríme o ostatných veciach, avšak to je téma niekde inde. Ovšem ak človek chce len hrať hry, tak sa mu zdá, že výkon nieje očarujúci..

    #400496
    Jozef Remen
    Účastník (Participant)

    V skratke co vsetci vieme – notebook nikdy na hry optimalny nebude, ak teda nechcete skoncit pri humusoch typu Alienware.

Zobrazuje sa 18 príspevkov - 1 až 18 (z celkového počtu 18 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.