iPhone 5 problém s hovorom

Domov Diskusné Fóra Pomoc: software iPhone 5 problém s hovorom

Zobrazuje sa 18 príspevkov - 1 až 18 (z celkového počtu 18 )
  • Autor
    Príspevky
  • #103901
    lamkaxD
    Účastník (Participant)

    Zdravím mám problém s volaním vôbec nič nepočujem od kedy som prešiel na IOS 8.1.2. Nainšatloval si aj volume amplifier z cydie a aj tak je strašne slabo počuť zálohu shsh nemám takže downgrade neurobím

    #400342
    lamkaxD
    Účastník (Participant)

    Alebo dá da použiť shsh z iného iPhonu ??

    #400343
    Jozef Remen
    Účastník (Participant)

    nahod si cisty iOS a nerob stupidny jailbreak

    #400344
    lamkaxD
    Účastník (Participant)

    Ten jailbreak som dal kvôli tej aplikacii inak nepočujem nič

    #400345
    lamkaxD
    Účastník (Participant)

    Skúšal som restore bez zálohy proste všetko

    #400357
    Jozef Remen
    Účastník (Participant)

    Toz tak si pozri ci nemas zasraty repracik co davas k uchu. Hlasity hovor tiez ide potichu?

    Ak jo, tak reklamacka. Lebo to vobec nemusi suvisiet s iOS (a podla vsetkeho ani nesuvisi).

    #400359
    lamkaxD
    Účastník (Participant)

    Po prvé odposluch ide normalne a reprák je čistý a nový
    Po druhé reklamácia nehrozí iPhone má 2 roky a je z UK

    #400370
    iTuxx
    Moderátor

    skus pocas hovoru pritlacit sklo v mieste kde je sluchatko. Mozno sa po nejakom otrase uvolnili a posunuli zlate pruzinky na sluchatku a potom nefunguje.
    Vyskusaj este ci ti to nejde ani pri volani cez Viber.

    #400381
    lamkaxD
    Účastník (Participant)

    nejde to pri ničom iphone som mal rozobraný a všetko je tak ako má byť

    #400387
    lamkaxD
    Účastník (Participant)

    može to byť ic audio čipom keď mi všetko ostatné ide ??
    pripojím sluchádka počujem uplne dobre to isté na repráku

    #400389
    iFiko
    Účastník (Participant)

    len skus to co ti pisal iTuxx. tiez som mal rovnaky problem

    #400403
    zydo
    Účastník (Participant)

    Tento isty problem ktory popisujes ma aj priatelka na iphone 5. nespravilo jej to po prechode na ios8. ale len tak z jedneho dna na druhy jej to prestalo ist. Ked sa pritlacilo na sklicko pri sluchadku tak je to opat isty cas fungovalo. Prejavovalo sa to tak, ze nepocula v sluchadku ani ako vyzvanaci ton pri volani, tak ani nikoho na druhej strane, jedine ked si zapla hlasity odposluch. Dala telefon v zaruke do opravy (t-com,pred 2mesiacmi) no po tydzni sa jej vratil, ze reklamacia nebola uznana, lebo im to zahadne islo. druhy den, ako dostala telefon z opravy, jej to zacalo robit znova a robi jej to stale. Nechcela to zase reklamovat, kedze videla “ochotu” zo strany servisu aj tel.spolocnosti o opravu zavady, kedze telefon ani nerozobrali.a davat telefon vkuse do opravy s ty ze tyzden bude bez neho uz nechcela, kedze ho tam davala ako zavadny a zavadny bez ochoty opravit jej ho, ho vratili, stratila ochotu sa tam s nimi nadalej hadat. Ak by niekto vedel, ako tento problem vyriesit, budem taktiez rad

    #400430
    iTuxx
    Moderátor

    to je chyba ze stratila ochotu. Ja som toto riesil 2 mesiace dozadu s jednym LG, fungel novym, ktory ocividne nereagoval na dotyky, nefungoval fotoaparat a baterka sa vybijala za 3-4 hodiny bez toho aby sa clovek telefonu dotkol. 3x sa vratil z reklamacie s tym, ze sa zavada neprejavila, a dokonca vzdy s vyjadrenim, ze bol riadne otestovany. Ja som ho na dalsiu reklamaciu zaniesol vzdy 1-2 dni po tom, ako mi prisiel naspat, z toho posledny krat som ho aj odmietol prevziat, pretoze sa mi telefon zasekol priamo v ruke, ani preberaci protokol som nestihol podpisat. Takze isiel do servisu 4. krat s tym, ze som do popisu poruchy nechal dopisat, ze si neprajem aby sa mi telefon vratil neopraveny a ze si svoje ”podrobenie dokladnej diagnostike” mozu strcit, lebo telefon sa mi hned pri navrate zasekol.
    Po 2 tyzdnoch prisiel s vymenenou zakladnou doskou a odvtedy fici ako ma. Takze tu trpezlivost fakt treba.

    #400433
    zydo
    Účastník (Participant)

    Ja osobne by som to reklamoval v momente ako mi ho daju, ze to nejde, alebo dalsi den, bohuzial priatelka ma svoju tvrdohlavost a dohovorit si nedala. A to mala len kratko do ukoncenia zaruky, ktora jej konci asi tento ci dalsi mesiac. Osobne si myslim, ze s telefonom okrem restoru nic nespravili a ked videli kedy konci zaruka, mali dalsi dovod to len natahovat, az kym neskonci a potom by mali pokoj. Dnes jej to zacalo blbnut este viac. Uz jej nefunguje(blbne) reproduktor. Ked jej volam, tak je to zvoni, ale akonahle poslem sms, zablokuje si klavesnicu, alebo pise tak tieto zvuky jej neprehrava. Hadam sa uz da nahovorit na urychlenu reklamaciu, i ked zavislacka od iphonu nechce byt tyzden bezneho a vyuzivat nahradny phone,tak dufam, ze sa veci pohnu.

    #400437
    lamkaxD
    Účastník (Participant)

    zbytočne budem skúšať kedže telefon som si skladal sám takže viem že všetko je tak ako byť má

    #400483
    lamkaxD
    Účastník (Participant)

    Skúsil som a nič…takže nikto nevie ???
    A inak ako to je s LTE ??? Dá sa niako spraviť aby išlo aj v BA ??
    V Trnave mi išlo normalne no BA,PK vôbec

    #400486
    lamkaxD
    Účastník (Participant)

    Skúsil som znova rozobrať vyčistiť no nič…

    #400492
    lamkaxD
    Účastník (Participant)

    Aj restore bez zálohy a nič

Zobrazuje sa 18 príspevkov - 1 až 18 (z celkového počtu 18 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.