Signal na 4S

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 34 )
  • Autor
    Príspevky
  • #103900
    Lubosnl
    Účastník (Participant)

    Ahojte,

    dnes mi vymienali predne sklo ked mi prasklo. telefon mi spadol z 1m na zem prednou stranou. vymenili mi sklo. Asi odpojili baterku a ked som zapol IP4s tak mi nenaskoci operator. Resetoval som aj mobilne nastavenie, vybral som sim, opat zalozil a stale mi pise ” vyhladava sa ”

    neviete co s tym mam robit? nikde na forach som nenasiel takyto problem. Dakujem.

    S pozdravom

    Lubos

    #400351
    Rychlik
    Účastník (Participant)

    pri tejto poruche je postup nasledovny:
    1.) pripojit sa na WiFi
    2.) drzat tlacidlo home(okruhle hlavne tlacidlo) + power (tlacidlo na vypinanie/zablokovanie) az dokedy na iPhone nenaskoci jablko. Ked sa telefon zapne, pockat kym nabehne WiFi a zadat PIN
    3.) automaticky by malo najst siet, ak nie tak znovu vypnut telefon standartnym postupom

    #400353
    Lubosnl
    Účastník (Participant)

    skusil som to 10 krat, ale operator mi nenaskocil. stale pise vyhladava sa. skusal som volat, ale neda sa ani odkliknut hovor lebo nie je signal.

    #400358
    Jozef Remen
    Účastník (Participant)

    Nuz tak to znamena jedine to, ze to opravoval diletant a bud:
    1.) nezapojil antenu
    2.) poskodil antenu alebo slot na SIM alebo ulomil/poskodil pozlateny kontakt na vrchnej casti dosky
    3.) v lepsom pripade zamastil kontakty paprcami

    #400361
    Lubosnl
    Účastník (Participant)

    cena opravy ?

    #400368
    iTuxx
    Moderátor

    skontroluj si spravny cas a datum a nastav ho spravne. Je to jedna z najcastejsich chyb, preco 4Sko vyhladava signal.

    #400410
    Lubosnl
    Účastník (Participant)

    Skontrolovane, nastavene a signal nikde. Stale pise “vyhladava sa”

    #400413
    JFK.
    Účastník (Participant)

    Zrejme niečo z toho čo písal Jozef (alebo teda “váž. pán Remeň”, ako ho niektorí volajú :D :D).
    Sám s tým asi nespravíš nič, ale sme s tebou. Ak by si chcel nejakú podporu, sme tu pre teba!

    #400416
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Skusal si aj inu SIM? Znamy mal podobny problem, z nicoho nic vypadol signal a len hladal a hladal. Nakoniec bola vadna SIM a po vymene vsetko v poriadku

    #400417
    Lubosnl
    Účastník (Participant)

    sim mi v inom telefone ide normal

    #400423
    Lubosnl
    Účastník (Participant)

    a uz je to celev ……….. . pripojil som sa na iTunes. Dal som obnovu iphone. zacalo sa to a nakoniec napisalo Iphone sa nepodarilo obnovit, Vyskytla sa neznama chyba(1) a teraz uz nejde uplne nic.

    #400424
    Anonymný
    Neaktívny

    Odkial si?

    #400425
    Lubosnl
    Účastník (Participant)

    teraz som v Holandsku :D
    inak Zilina

    #400440
    Dreamer
    Účastník (Participant)

    Fakt si skus nastavit spravny datum a cas a restartovat telefon. Sam som takto menil baterku na 4S a pomohlo mi to. Tiez mi stale vyhladavalo signal.
    No chalan ti ocividne nieco dodrbkal. Pekne to vezmi a zanes mu to naspat nech si po sebe uprace.

    #400445
    drincok
    Účastník (Participant)

    Tiež sa mohlo stať ze nezapojil anténu. Treba dať dole zadný kryt a pri baterke skontrolovať či je zapojená anténa. Tiež sa mi veľa krát stáva ze po odpojení baterky nevie načítať sieť ani za nič, stále piše vyhľadáva sa. Vtedy ho treba napojiť na iTunes a prejsť úvodnou hláskou a nastaviť ako nový Iphone a potom uz bezproblémov naskočí sieť ;)

    #400489
    Lubosnl
    Účastník (Participant)

    teraz uz neurobim nic. asi jedine zahodit do kosa.

    #400542
    Lubosnl
    Účastník (Participant)

    Neviete mi niekto pomoct cez Team viewer? dal som obnovu systemu na zakladne nastavenia cez itunes a stale mi vyhadzuje po nejakom case chybu screen tu: http://prntscr.com/5y89l3

    uz neviem co s tym mam robit. neda sa nic len sa chce pripojit na itunes.

    Dakujem

    #400544
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Robis to cez DFU?

    #400546
    Lubosnl
    Účastník (Participant)

    cez itunes. Otvoril som itunes, pripojil som Iphone a vpravo hore mi dalo dve moznosti.. vybral som si a dal obnovu…. a nedokoncila sa. automaticky ked restartujem telefon tak sa mi hned objavi ikona pripojenia na itunes na telefone. nemozem ho vypnut ani nic ine

    #400547
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Daj ho do DFU modu a potom obnov. Navod najdes na google

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 34 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.