Ochranne sklo/folia

Zobrazuje sa 7 príspevkov - 1 až 7 (z celkového počtu 7 )
  • Autor
    Príspevky
  • #103367
    Limo
    Účastník (Participant)

    Dobry den,

    rozmyslam co dat na iphone. Nepodelite sa o nejake osobne skusenosti, vyhody nevyhody? Ktore vybrat? Pripadne konkretny typ?

    Vdaka :)

    #397934
    Jakub Dandul
    Účastník (Participant)

    Pokiaľ máš iPhone 3G-5S, tak jednoznačne možem odporučiť buď to fóliu, alebo temperované sklo. Z Ebayu kľudne. Pokiaľ však máš iPhone 6/Plus, tak na ten osobne by som nedával nič. Jednoducho sa mi nepáči prechod prsta z kraja zaobleného skla cez hranu temperovaného skla. Nehovoriac o tom, že sa to pri tých krajoch, kde sa to zaobľuje, odliepa. Inak nič nepokazíš ani s jedným ani s druhým. Ale so sklom mám lepšie skúsenosti, nakoľko vydrží víac a aplikovanie je oveľa jednoduchšie.

    #397955
    Limo
    Účastník (Participant)

    Pojde to na 6ku.

    Lebo cital som nieco, ze to temperovane sklo je lepsie drzi v pripade padu iphonu alebo nieco take. Tak informujem sa aj ohladom toho keby nedajboze padol :D

    #397956
    Neolog
    Účastník (Participant)

    Tiez momentalne rozmyslam co dat na 6ku. Dal som tam foliu ktoru som asi po dvoch hodinach dal dole lebo to pri tych ohyboch to bolo fakt hnusne. Momentalne som vo faze nadavania ze naco mi je taky drahy telefon ked sa ho potom bojim aj poriadne chytit/polozit :D

    #397957
    Limo
    Účastník (Participant)

    Haha :D tak co teraz? Co tam dame? Este nejake uzivatlske rady a skuseonsti?

    #397958
    Neolog
    Účastník (Participant)

    Mozes skusit nejake flipove puzdro mozno este. Ak ti nebude vadit ze je flipove. Ja osobne by som to ale nezniesol, ze by mi to tam vkuse odstavalo pri pouzivani telefonu, takze u mna ani to nepripada do uvahy :D + to uplne zabije tu tenkost telefonu..

    #397961
    Jakub Dandul
    Účastník (Participant)

    Pokiaľ sa človek aspoň trocha stará a nenosí ten telefónu kade-tade po vreckách s kľúčami, mincami, tak by nemal byť problém a displej by nemal mať škrabance.

Zobrazuje sa 7 príspevkov - 1 až 7 (z celkového počtu 7 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.