Problem z apple id

Domov Diskusné Fóra Pomoc: software Problem z apple id

Zobrazuje sa 6 príspevkov - 1 až 6 (z celkového počtu 6 )
  • Autor
    Príspevky
  • #103362
    tomicek
    Účastník (Participant)

    Mam problem z apple id doteraz som si na iphone 5s stahoval hry a appky vylucne zadarmo lebo som mal jb. Ten sa mi vsak vdaka jb pokazil musel som ho vyreklamovat cakal som nan mesiac tak ked mi prisiel uz som ho radsej jailbreakovat nechcel tak som si do apple uctu pridal kreditnu kartu a tych par aplikacii ktore som chcel mat radsej pekne kupil avsak teraz som si kupil ip6 Platene veci aj vsetko sa mi vdaka cloudu prenieslo avsak teraz ked chcem stiahnut hocijaku hru hoci aj free tak si to odomna ziadna aby som vyplnil informacie o karte tak to potvrdim jedine co tam neni vyplnene je to cvv cislo zo zadnej strany karty tak ho vyplnim a stale dookola mi to hadze ze mam vyplnit informacie korektne a nechce ma to pustit dalej a ked som chcel vymazat kartu tak ani ta moznost none tam neni je tam iba visa master card a amex

    #397915
    tomicek
    Účastník (Participant)
    #397917
    iTuxx
    Moderátor

    1. jailbreakom sa neda iPhone pokazit
    2. mozno je chyba na strane Apple, par krat sa to stalo aj mne a stacilo iba pockat

    #397918
    peto7532159
    Účastník (Participant)

    doplním iTuxxa:

    3. ak nepomôže krok 2 kontaktuj Apple Support

    #397927
    tomicek
    Účastník (Participant)

    Dakujem za rady viem ze sa jailbreakom pokazit neda ale po tomto novom jb na ios 8 my nesiel zapnut tak bol v servise a teraz ked mam 6 ku tak odvtedy mi to nejde skusil som si aj prehodit na stary ucet co som pouzival uz strasne davno stiahol som si jednu aplikaciu a potom sa mi tam stalo tiez to iste tak som sa rozhodol napisat sem

    #397928
    tomicek
    Účastník (Participant)

    A cakam uz od pondelka

Zobrazuje sa 6 príspevkov - 1 až 6 (z celkového počtu 6 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.