Platby slsp

Zobrazuje sa 12 príspevkov - 1 až 12 (z celkového počtu 12 )
  • Autor
    Príspevky
  • #103002
    Jakub Zmeko
    Účastník (Participant)

    caute, ked si chcem nainstalovat aplikaciu platby od slsp tak mi ukazuje ze nie je dostupna pre slovensky itunes. nejake riesenie ?

    #396698
    cobain
    Účastník (Participant)

    No aktualne som to kukal na iphone a kedze to uz mam nainstalovane tak ukazuje open
    Na ipade to najskor nenaslo az ked som prepol na plikacie pre iphone potom naslo a ukazalo ze sa da stiahnut ze uz mam zakupenu app. Takze aktualne ju to instaluje do tabletu.

    Tak ju nainstalovalo a aj spustilo dalej som neskusal ist nakolko je treba prihlasovacie udaje a to sa mi nechcelo hladat

    #396705
    Jakub Zmeko
    Účastník (Participant)

    mne to vobec nechce ani najst v app store, iba ucty lokator a terminy od slsp
    do uctov sa mi pohode prihlasilo

    #396708
    cobain
    Účastník (Participant)

    Ak si tu app mal uz raz stiahnutu pozri medzi purchased. Ak nie skus na inom zariadeni najst a stiahnut a potom na tom kde ti to nejde.

    #396711
    Jakub Zmeko
    Účastník (Participant)

    lenze ja mam iba jeden iphone, nie 2 :D skusal som sa aj odlhasit ale sale mi ukazuje ze ta aplikacia nie je dostupna v slovenskom appstore, nechapem pretoze je to slovenska aplikacia, ty si v slovenskom app store ?

    #396713
    Jakub Zmeko
    Účastník (Participant)

    skusal som zmenit krajinu a ked som to skusal z tej krajiny tak mi napisalo ze to je dostupne iba pre slovensky store a ked som to zmenil tak ze pre slovensky store to nie je :D

    #396731
    erichvalsky
    Účastník (Participant)

    Mne to tiez nechce najst..mam naistalovanu app Platby ale ten posledny update pre posielanie platieb cez SMS nikdy..appku neviem akualizovat..vy ju máte v app store?

    #396735
    cobain
    Účastník (Participant)

    No asi v tom ma niekto trosku bordel. Ale ani sa im necudujem. V telefone mam platby a aj ucty a kedze mam len jeden ucet v appstore tak si to viem stiahnut aj na ostatne zariadenia. Ked dam vyhladavat na ipade tak najde len tri app od slsp ucty lokator a kalendar ci co to je. A aj to musim dat vyhladavat apky pre iphone, lebo pre ipad ich nenajde a pritom funguju aj na nom. Mam verzie appiek 2.7

    #396736
    erichvalsky
    Účastník (Participant)

    Vyhľadá ti len 3 apps preto lebo aplikáciu Platby stiahli a pripravujú aktualizáciu. Tu je odpoved zo sporiteľni:
    Dobrý deň, v App Store práve prebieha aktualizácia našej aplikácie Platby, súčasťou ktorej je aj spustenie novej funkcionality – „Platby na mobil“. Vylepšená aplikácia bude dostupná v najbližších dňoch, čakáme už iba na schválenie od Apple. Ďakujeme za trpezlivosť.

    #396742
    Jakub Zmeko
    Účastník (Participant)

    niekto si dal namahu napisat im :D dakujeme ;)

    #396759
    tib
    Účastník (Participant)

    Pracoval pre nich byvaly spoluziak. Pytal som sa ho na to a povedal ze pri najnovsej verzii appka po prevode padala tak ju stiahli. Kto ma to stastie a mal stiahnutu starsiu verziu tak ju kludne moze stiahnut opat cez iCloud a pouzivat staru – funkcnu. Kym to neopravia a nevydaju fix tak to v store nebude(hadam coskoro bude).

    #397093
    tib
    Účastník (Participant)

    Od dnesneho dna je to mozne stiahnut.

Zobrazuje sa 12 príspevkov - 1 až 12 (z celkového počtu 12 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.