Problem s App Store

Domov Diskusné Fóra Pomoc: software Problem s App Store

Zobrazuje sa 17 príspevkov - 1 až 17 (z celkového počtu 17 )
  • Autor
    Príspevky
  • #81300
    iBlogger
    Účastník (Participant)

    Ahojte,

    asi tak po mesiaci pouzivania iMacu a tahanie programov nastala v App Store nejaka zrada.

    A to mam tam jeden update na angry birds. Angry birds som nikdy nestiahol ani sa o to nepokusal.

    Je tam na to update, ktory nejde stiahnut pise, ze ak ho chcem stiahnut musim sa prihlasit na ucet asdfff2011@mail.ru, ktory som nikdy v zivote nevidel.

    https://dl-web.dropbox.com/get/Photos/Photos/Screen%20Shot%202011-10-25%20at%205.58.56%20PM.png?w=db2b25f8

    Nejaka rada ako sa toho zbavit ?

    Dakujem pekne

    #285993
    Jozef Remen
    Účastník (Participant)

    mam rovnaky problem a uz to tu tiez pisal niekto dalsi. Nejedna sa ale o naburanie uctu, to mam overene. Kontaktujem App Store support.

    http://www.apple.com/uk/support/mac/app-store/

    #285994
    iBlogger
    Účastník (Participant)

    Dakujem Jozes potom daj vediet riesenie. Pripadne ak ti osobitne pomozu tak mi povedz a ja ich kontaktujem tiez.

    #285995
    sleepwalk3r
    Účastník (Participant)

    Hah… no ja by som na vasom mieste nikoho nekontatkoval. Nechcem tu nikoho obvinovat ale tieto veci sa stavaju ak mate naisntalovanu nejaku “cracknutu” apliakciu ktora sa defaultne distribuuje cez Mac AppStore.
    Byva totiz vacsinou zabalena v bundle adresari od nejakej inej aplikacie – vo vasom pripade napr spominany “angry birds” ;)

    #285996
    marek
    Účastník (Participant)

    ako vravi sleepwalk3r, cracknuta aplkacia na vasich kompoch :)

    #285998
    iBlogger
    Účastník (Participant)

    Cakal som, ze tu bude niecim takymto.
    Anyway dakujem sleepwalker mas pravdu.

    A nejaky sposob ako sa tej aktualicie zbavit ? Akoze ignorovat ju ?

    #286000
    sleepwalk3r
    Účastník (Participant)

    No to uz neviem.. ja s tym nemam osobnu skusenost, lebo apliakcne som 100% legalny :)
    Len som o tomto probleme niekde cital.

    #286013
    Jozef Remen
    Účastník (Participant)

    Reakcia bola fakt promptna :D. Citajte hlavne posledny odstavec. Je nutne vymazat Angry Birds kompletne z masiny, vysypat kos a stiahnut znova z App Store (dalsie stiahnutia su VZDY bezplatne, samozrejme)

    A chlapci, pletiete sa, mam to LEGALNE, tento problem s Angry Birds je ineho razu ako najdenie cracklej App Store aplikacie v masine a ponuknutie na update :)

    Citajte nizsie.

    Hello Jozef,

    Vicki here from the iTunes Store customer support team!

    I am just getting back to you in regards of your recent report, where you mentioned that you are receiving notifications to update “Angry Birds”, but, it was not downloaded via your account. I can certainly appreciate how anxious you must be to get this resolved, so that you can get rid of the notification.

    After further reviewing over the concern Apple was previously made aware of the concern, and in order to resolve this you will need to remove any version of Angry Birds you may have on your computer/device, empty your trash, and then reinstall the app from your account.

    #286018
    murriik
    Účastník (Participant)

    No tou nelegalitou by som si taký istý nebol – tiež mám rovnaký problém, v Mac App Store mi stále ukazuje update aplikácie CodeBox, ktorú tiež nevlastním. Mám ju tam od prvého prihlásenia do Mac App Store, v MacBooku nemám nič nelegálne.

    #286022
    iBlogger
    Účastník (Participant)

    Jozef no problem je v tom, ze ja tu app nemam a nikdy som ju nekupoval. Takze ju nemam ako odinstalovat.

    #286027
    iBlogger
    Účastník (Participant)

    Vyriesene velmi jednoducho. Som hlupak, ze som to hned neurobil.

    Napisal som do googlu tu emailovu adresu a hned mi naslo toto.

    How to remove “sign into asdfff2011@mail.ru” on Mac App Store and Keep Final Cut Pro X

    Problem vyrieseny :)

    #286029
    Jozef Remen
    Účastník (Participant)

    Jo, skusil som vymazat, nepomohlo. Nejaku masturbaciu skrze Twitter app a hladanie, do ktorej aplikacie z App Store to nahrat (mam ich dost) sa mi 2x nechce. Cakam na odpoved z Apple

    #286032
    Lukáš Raynor Majer
    Účastník (Participant)

    Schválne som pozrel svoj účet a čo nevidím – tiež tam mám update na Angry Birds. V Purchased nie je. Angry Birds som nikdy nekupoval ani nesťahoval ani nehral.

    #286033
    Jozef Remen
    Účastník (Participant)

    Pecka, tak teraz mi to uz nejde ani nainstalit z App Store, skemra to ruske konto. MAM TO LEGALNE KUPENE!!!

    #286035
    Jozef Remen
    Účastník (Participant)

    3x hura, vymazanie Cache z Library pomohlo (~/Library/Caches/com.apple.storeagent)

    #286109
    raul
    Moderátor

    Nehcem sa hadat, ale neverim, ze to nesposobilo nieco nelegalne bud na iphone alebo macu .)

    #286227
    Jozef Remen
    Účastník (Participant)

    no fakt ze nie, kludne tomu never :)

Zobrazuje sa 17 príspevkov - 1 až 17 (z celkového počtu 17 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.