Teplota Macbook Pro Retina 13 (late 2013)

Domov Diskusné Fóra Pomoc: hardware Teplota Macbook Pro Retina 13 (late 2013)

Zobrazuje sa 9 príspevkov - 1 až 9 (z celkového počtu 9 )
  • Autor
    Príspevky
  • #102959
    punky
    Účastník (Participant)

    Chcem sa spytat ci je normalne, ze ma notebook pri surfovani internete teploty podla macs fan control – cpu core 0 a cpu core 1 okolo 60 az 70? Vetrak uplne potichu ..
    Pride mi to celkom moc na to ze pozeram iba net. Notebook nemam na nabijacke. Pouzivam firefox na Mavericks.

    #396477
    mork4
    Účastník (Participant)

    Myslim ze to je v pohode. Mne sa niekedy zacne tocit aj vetrak ale to len ked pozeram nejake 2K video vo flashy.

    #396484
    P1x3L61
    Účastník (Participant)

    Môj dosahuje vyššie teploty pri surfovaní iba ak mám pustenú napr. flash hru, inak nie a je chladný. Ak je na dotyk normálnej teploty tak nerieš tieto vnútorné teploty. ( 60° je normálna teplota )

    #396508
    bawy
    Moderátor

    moje teploty na late 2013 i5 2,6: http://cl.ly/image/2s1E420M3s2t

    počas: surfovania safari, sťahovania torrentu, viber, messages, PS3 DLNA media stream server a activity monitor.

    #396513
    mork4
    Účastník (Participant)

    1300 rpm ?? to si nejak menil alebo ako ? Ved najnizsie idu na 1999+100rpm na druhej strane, ci ?

    #396530
    sairik
    Účastník (Participant)

    bawy ma mac na balkone asi :-D neviem naco vobec riesite teploty :-D ide to ? ide :) ked sa to bude trhat, alebo casto zapinat vetracik tak vtedy nieco ries :)
    mozes mat kludne aj vadne teplotne cidlo a stresujes :-D kadejake asusy ficia na 90 a nevadi im to :-D

    a myslim ze sa tu pletu teploty a rpm 13 a 15 retiny :)

    #396534
    Maťo_11
    Účastník (Participant)

    Mam na retine teploty ako bawy, okolo 40C.Ja neviem co Vy s tymy notebookmi robite :D Prva vec je pouzivat Safari ako prehliadac , druha nemat nainstalovany FlashPlayer , ale to sa opakujem stale dookola, mozno si to buduci zakladatelia takychto tem aj daju hladat predtym ako nieco napisu.1300rpm je normalna hodnota pre late 2013/early 2014 13″.

    #396540
    mork4
    Účastník (Participant)

    aha hej nevsimol som si ze sa riesi 13″..

    #396555
    bawy
    Moderátor

    Maťo_11: používam iba Safari :P

Zobrazuje sa 9 príspevkov - 1 až 9 (z celkového počtu 9 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.