iPhone 6 LTE problem

Zobrazuje sa 13 príspevkov - 1 až 13 (z celkového počtu 13 )
  • Autor
    Príspevky
  • #102848
    shimie
    Účastník (Participant)

    Zdravim, vcera som presiel z O2 do orange, problem je v tom ze na iphone 6 mi nejde LTE. Vedla loga mam napisane LTE, ale iphone mi stale pise nepodarilo sa aktivovat mobilnu datovu siet. Volal som na 905 kde mi resetli simku co nepomohlo, tam mi dali na predajni novu, co tiez nepomohlo. Skusal som aj obnovu, nastavil iP ako novy a tiez nic. 3G ide v pohode, ale ako nahle nabehne LTE som bez internetu. Nevie niekto poradit ako vyriesim tento problem, pripadne ci je chyba u operatora, alebo moze byt aj vada v iPhone.

    http://www.imagehosting.cz/images/img130wcw.jpg

    #396036
    stefan.stefanov
    Účastník (Participant)

    Skusal si nastavit APN pri LTE? v sekcii mobilne ak to tam este vobec je

    #396037
    shimie
    Účastník (Participant)

    APN je prednastavene a napisane internet, nic som nemenil, ani neviem co ine by tam malo byt.

    #396040
    stefan.stefanov
    Účastník (Participant)

    aj pri volbe lte mas internet?

    #396041
    shimie
    Účastník (Participant)

    Ano, je to prednastavne vseobecne pre vsetko, 2G, 3G, aj LTE.
    Skusal som aj v druhom iphone 6+, tiez to neslo.

    #396492
    pohron
    Účastník (Participant)

    Zaujimalo by ma ci si dany problem nejako vyriesil. Mam ten isty problem ako ty a celkom ma to hnevá..

    #396885
    Pogo
    Účastník (Participant)

    Mne na iP6 nejde LTE vobec a to som v telekome. Zapnem net dam LTE a nič stále je napojený na 3G.

    #396886
    OakleyWisdom
    Účastník (Participant)

    Tento problem som mal aj ja na iPhone 6 Plus a som v TELEKOME. Je pravda ze ani na 5ke mi LTE siet na uzemi Slovenska nefungovala avsak v Statoch som v pohode chytil LTE. Ludia, tu na fore, mi odporucili vymenit si SIMku. Udajne maximalne rok stare SIMky od telekomu podporuju slovensku LTE siet.
    SIMku som teda vymenil, avsak stale mi neslo pripojit sa na LTE. Az zhruba po tyzdni a pol mi to automaticky nabehlo (Vacsinu casu sa zdrziavam v Bratislave). Domnievam sa, ze pri vymene SIMky treba zdoraznit v telekome ze chcete vyuzivat LTE a oni vam to asi nejako “prepnu” :D inak si neviem predstavit preco ma pripojilo az po tyzdni a pol.

    #396942
    Pogo
    Účastník (Participant)

    OakleyWisdom – ja mam novu simku s prichodom iP6 a nejde a hovoril som ze LTE a stale nic alebo problem je ze to je svk

    #396943
    OakleyWisdom
    Účastník (Participant)

    Pogo – kupoval si ho v SR? Myslim ze aj keby si ho kupoval mimo SR tak by to nemusela byt pricina problemu. Ako dlho mas SIMku (resp. iPhone 6)? Ak je to par dni, tak mozno staci pockat a nabehne ti to podobne ako mne po tyzdni. Predpokladam vsak, ze ho mas uz dlhsi cas.

    Kazdopadne s riesenim problemu by som zacal v Telekome.

    #396944
    piatok13
    Účastník (Participant)

    Tak ja som kúpil iP6+ v mzone, vymenil som simku a LTE naskočilo bez nejakých zásahov a fičí bez problémov. Provider – telekom.

    #396945
    basman
    Účastník (Participant)

    Ja blbec som si myslel že LTE má len telecom a Orange len 3G

    #396958
    Pogo
    Účastník (Participant)

    OakleWisdom- kupoval som ho hned ako prisiel na SR 31.10 a rovnaky den uplne novu nano kartu som priniesol.

Zobrazuje sa 13 príspevkov - 1 až 13 (z celkového počtu 13 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.