iPhone 6 biely pixel

Zobrazuje sa 8 príspevkov - 1 až 8 (z celkového počtu 8 )
  • Autor
    Príspevky
  • #102479
    cecuch
    Účastník (Participant)

    Zdravim, chcem poprosit o radu ako je to s reklamaciou pri vadnom pixeli v mZone… Mate niekto s nimi skusenosti? iPhone som kupil dnes a objavil spominany vadny pixel. Vdaka za odpovede

    #394665
    SK_8er
    Účastník (Participant)

    nazdar ak si z BA, chod sa spytat do mzone, ci ti hned vymenia za novy kus, ak by tak nebolo a chceli by ho poslat do servisu … tak chod do http://www.ccc.sk je to nedaleko polusu… a nedavaj im to…

    Ja som biele flaky a vypalene pixely riesil s retina macbookom a s mzone nikdy viac… poslali to do http://www.swissservice.sk v petrzalke, kde mi zamietli reklamaciu v zaruke !!! a ponukli mi opravu za 600 eur … v ccc mi to vybavili za hodinu, s mzone a swiss som sa natahoval 2 tyzdne a povedali ze mam volat do ameriky a stazovat sa, prevolal som 50eur nad pausal … v mzone ma este aj vysmiali

    #394675
    cecuch
    Účastník (Participant)

    Super ďakujem za info. Len ja som zo Ziliny tak uvidím čo mi na to povedia. A v tom ccc ti to opravili alebo vymenily?

    #394684
    Anonymný
    Neaktívny

    Neviem, ci nemaju nejaku normu na stuck/dead pixely na urcitu plochu. Mozu povedat, ze je to v norme. Skus ist na youtube a najdi video “stuck pixel cure” alebo take nieco, nechaj to spustene dlhu dobu a mozno sa umudri a zacne prepinat farby tak, ako by mal. Mne to pomohlo pred par rokmi na 3G.

    #394685
    Eagle60
    Účastník (Participant)

    iPhone mozes vratit bez udania dovodu…podobne som robil s iPadom…3x som mal vadny pixel…az 4ty kus bol OK :) …keby nechceli zobrat, pohroz im slovenskou obchodnou inspekciou

    #394687
    sairik
    Účastník (Participant)

    Vyreklamuju aj 1 vadny pixel, vlastna skusenost, no v telekome

    #394688
    cecuch
    Účastník (Participant)

    No na iPhone je norma 0 vadnych pixelov, čiže už jeden stačí na uznanie reklamácie, pri ipade je to vraj 3 a viac. Každopádne som ho bol zaniesť, spísali sme reklamáciu, posielajú to do Bratislavy najprv na centrálu a poprípade do servisu a v prípade uznania mi dajú nový kus. Ešte som mal btw aj hot pixel v camera senzore kde pri slo mo videu je viditeľný pri tmavom pozadí a zostáva viditeľný aj pri prehrávaní. Niektorý užívatelia hlásia ze ich majú aj 3-4, tak si skontrolujte ti čo ste kupovali nové 6 a 6 plus.

    #395294
    cecuch
    Účastník (Participant)

    Ahojte, tak len chcem informovat, ze reklamacia mi bola uznana a dnes po 6 dnoch vratane vikendu mi dali nove zariadenie vo foliach :)

Zobrazuje sa 8 príspevkov - 1 až 8 (z celkového počtu 8 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.