imessage problem na iMac

Domov Diskusné Fóra Ostatné imessage problem na iMac

Zobrazujú sa 4 príspevky - 1 až 4 (z celkového počtu 4)
  • Autor
    Príspevky
  • #102451
    Danmar
    Účastník (Participant)

    Ahojte, chcem Vás poprosiť o radu a pomoc…

    vlastním iphone, imac a mbp. Chcel by som i message synchronizovať na oboch kompoch ,ale na iMac mi pri prihlasovaní do imessage vypíše:

    Vaše Apple ID “……” nie je súčasne možné použiť k nastaveniu aplikácie iMessage.

    Ak je toto nové Apple ID, nemusíte vytvárať ďalšie. Ak chcete toto Apple ID používať s aplikáciou iMessage, kontaktujte podporu aplikácie iMessage pomocou kódu uvedeného nižšie.
    Zákaznícky kód: ……

    Nedovolal som sa – 10 min to len zvonilo. Viete mi poradiť ako vyriešiť tento problem? na MBP je to OK.
    PS: všetko vyaktualizovane !

    ĎAKUJEM !!! D.

    #394523
    babo
    Účastník (Participant)

    no tak kontaktuj tu podporu, tazko povedat co mas za problem. ja mmam iphone ipad imac (a zena) mba a funguju imessages na vsetkych 4 zariadeniach a je to syncnute… zene tiez vsetko ide pod jej profilmy a na jej telefone

    #394570
    howoarang
    Účastník (Participant)

    Toto iste som mal aj ja, zavolaj na Apple podporu, ak nevies dobre po anglicky, nemeceky, zavolaj na ceske cislo, lebo v slovencine to nie je.
    Budu vyzadovat seriove cislo, potom budu overovat tvoj ucet, par bezpecnostnych otazok, o ktorych som ani nevedel ze existuju, tak pytali potom niektore cislice z kreditnej karty, ktoru tam mas uvedenu, potom im este nadiktujes verifikacny kod, ktory ti bol vygenerovany pri prihlasovani do imessages a oni ti to potom povolia. Mne to takto spravili, no islo mi to asi 3 dni, teraz to nejde zase, ale uz tam nemienim volat.
    V USA staci nadiktovat ten verifikacny kod, no tu u nas to 20 minut overuju, ci si to ty.

    #395508
    Danmar
    Účastník (Participant)

    …Ďakujem, na SK pomoc v ANJ som sa znova nedovolal…
    Vyriešili mi to v čechách.

    Ďakujem za tip a želám pekný deň !
    D.

Zobrazujú sa 4 príspevky - 1 až 4 (z celkového počtu 4)
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.