Tim Cook

Domov Diskusné Fóra Ostatné Tim Cook

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 27 )
  • Autor
    Príspevky
  • #102447
    bobo355
    Účastník (Participant)
    #394480
    enko
    Účastník (Participant)

    nech je, co je na tom… a co sa tym vysvetlilo ?

    #394481
    inspektorko
    Účastník (Participant)

    Nie som gay ale zaroven nemam proti gayom nic okrem jednej veci, ktoru tu nebudem rozpisovat…
    Tiez by ma zaujimalo, co sa tym vysvetlilo..nechapem…

    #394485
    bobo355
    Účastník (Participant)

    ani ja nemam nic proti, chcel som len povedat ze uz sa necudujem nicomu.
    logo na wwdc robia farebne ako na pride ale budis, obly dizajn noveho izariadenia mi pride skor zensky (moj osobny nazor), ja skor preferujem hranaty…. nepochopil som vystup bona na wwdc, ale ok.

    takze do nikoho som sa nechcel navazat ani rypat ;)

    #394486
    enko
    Účastník (Participant)

    bobo355: tak rozved dalej comu sa necudujes uz ?

    iphone 2g – oble hrany
    iphone 3g – oble hrany
    iphone 3gs – oble hrany

    takto ho predstavil Steve Jobs, nie Tim Cook.

    Duhove farby su pouzivane uz X rokov.

    ale mam na teba protiotazku: ruzovy iphone 5c ktory nosis pri vajciach vo vrecku ti nevadi ?

    #394493
    mmhardky
    Účastník (Participant)

    Vsetky veci ktore si uviedol, nemaju nic spolocne s tym, ze je Cook gay. Enko aj napisal preco. Hovori sa tomu confirmation bias. http://en.wikipedia.org/wiki/Confirmation_bias

    #394498
    petiar
    Účastník (Participant)

    A ja mám hnedé vlasy a čo má byť?

    A hádať sa tu o tom, či produkty Apple odzrkadľujú sexuálnu orientáciu CEO sa fakt môže len totálny imbecil (čo na Apple fóre zase nie je taký problém nájsť).

    #394501
    bobo355
    Účastník (Participant)

    mmhardky – ano mas pravdu, mne osobne to napr pri čiernej nevadilo, tam sa to stratilo.

    Len sa mi nepáči akým smerom to ide, btw “for me behind me” nech tam je aj krokodíl

    #394503
    iTuxx
    Moderátor

    myslite ze to ma vplyv na to aky $hit je yosemite na novych retinach pripadne inych macbookoch? podla mna to s tym ma priamy suvis

    #394504
    Cibike
    Účastník (Participant)

    iTuxx: neviem ci to ma suvis, ale yosemith je riadny shit, idem spravit internet recovery a od mavericks 10.9.5 sa uz nikam nebudem upgradovat, tie graficke glitche su na mna uz prilis, to nerobi asus za 300e s W8, nie to apple laptop za 2,5k

    #394533
    JFK.
    Účastník (Participant)

    do pi**, sa hanbím niekde vytiahnuť Mac na verejnosti :D šak otváram taby v Safari a ono to seka :D :D :D
    10.10.1 alebo fuck you Yosemite

    normálne si predstavte chalanov v Apple jak testujú OS X Yosemite na MBP Retina a sa na tom hrajú a jeden druhemu hovorí : “čekuj kámo jak to seká :D”
    – a ten druhý že : “ty vole,vidím vidím, jebeme na to, nevadí, pome ďalej, necháme to Fera s Jožkom fixnúť o mesiac, alebo možno sa na to vyjebú aj oni a bude to sekať stále, ale ja to fixovať nejdem, néce sa mí ”
    :DDD

    #394534
    csbgy
    Účastník (Participant)

    :D..ja neviem ale yosemite na macbook pro13′ early 2011 s SSD ide celkom dobre.. nepocitujem ziadne “brutaalne” sekanie a lagy..

    #394535
    JFK.
    Účastník (Participant)

    ale my tu hovoríme o flagshipovom laptope ktorý Apple predáva a to je Retina MacBook Pro 2014
    -keby to sekalo tebe tak to by bolo akože ešte “OK”…

    #394537
    M_@rt_In
    Účastník (Participant)

    kto vie, mozno sa onedlho vratia k duhovemu jablku, hahahahahahah

    #394542
    howoarang
    Účastník (Participant)

    No neviem si predatavit, aky ma potom respekt, ked je gay. Do paroma, kam to speje ten apple

    #394543
    iTuxx
    Moderátor

    mal si dojem ze mal respekt aj ked tato informacia nebola znama? :-)

    #394567
    howoarang
    Účastník (Participant)

    Myslim ze nemal respekt, a teraz sa vsetko vysvetlilo

    #394573
    JOK3R
    Účastník (Participant)

    ako niekto dokáže vypustiť, že je hrdý na to že je gay? Akože na čo je hrdý, že mu niekto pchá vtáka do riti?
    Nemám nič proti geyom, ale takéto vyjadrenia mi hlava nebere….

    #394575
    Hurfo
    Účastník (Participant)

    Jok3r :-D
    Mna osobne to neprekvapilo. Akosi som si to myslel uz dlho. A hoci sa nic na tom menit nebude a svet nebude ani horsi ani rozky nebudu lacnejsie tak mi to je fuk. Co mi akurat trosku vadi je sucasne vnimanie sveta. Ked niekto povie: Som hrdy na to ze som gay alebo som hrdy na to ze som cierny tak je to super myslienka ten clovek je hned lepsi aj keby zabil pol mesta. Ked ale niektopovie: Som hrdy na to ze som biely hetero tak to je urazka akoby som sa stal hitlerovym posluhovacom a hned ma clovek nalepku rasistu.
    Preco s tym skratka otravuju ludi nech je kazdy hrdy na seba ci je takej alebo onakej farby, viery alebo sexuality.

    #394576
    JOK3R
    Účastník (Participant)

    Hurfo: presne tak

    Hrdý môže byť človek na to, že dobre vychoval svoje deti, alebo niečo dokázal.
    Ale poukazovať hrdosť na svoju opačnú sexuálnu orientáciu je choré, za chvíľu sa budú ľudia asi chváliť že sú hrdí na to že trtkajú zvieratá, že im to rozšírilo obzory a majú iný pohľad na svet a podobné intelektuálne drísty…

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 27 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.