Spárovanie iPhonu a MacBooku cez Bluetooth

Domov Diskusné Fóra Pomoc: software Spárovanie iPhonu a MacBooku cez Bluetooth

Zobrazuje sa 13 príspevkov - 1 až 13 (z celkového počtu 13 )
  • Autor
    Príspevky
  • #102358
    AirKo
    Účastník (Participant)

    Zdravím, po zapnutí Bluetoothu na obidvoch zariadeniach /iPhone 5C, MacBook Pro Late 2013/ a následnom sparovaní mi vypíše hlášku “Sieť je nedostupná, uistite sa, že je povolený prístup na sieť.” Chcem využívať funkciu Handoff. Je potrebné ešte nejaký prístup povoliť k spárovaniu? Za odpovede Vám ďakujem.

    #394063
    peto7532159
    Účastník (Participant)

    netreba párovať, stačí mať zapnutý Bluetooth

    #394069
    AirKo
    Účastník (Participant)

    Zariadenia mám spárované, lenže stále sú obidve “nepripojené”. (“Sieť je nedostupná, uistite sa, že je povolený prístup na sieť.”)
    http://imageshack.com/a/img538/4987/lc3A7l.png
    http://imageshack.com/a/img633/585/dZXNAp.png

    #394074
    basman
    Účastník (Participant)

    na Contuinity nepotrebujes bluetooth,staci byt na jednej wifi sieti
    mne to funguje tak,bez BT ,primanie hovorov,volat z macbooku,odosielanie SMS aj prim.(zelene)
    nefunguje mi akurat Handoff(rozpisany mail dokoncit na druhom stroji) koli BT4(moj macbook nepodporuje BT4-ku
    stroje-macbook 13 late 2009 a iphon6

    #394075
    P1x3L61
    Účastník (Participant)

    iPhone s Macbookom nespáruješ, to sa snáď ani nedá..

    #394076
    AirKo
    Účastník (Participant)

    Mýliš sa. Uskutočňovanie, prijímanie iPhone hovorov, posielanie a prijímanie správ prostredníctvom MacBooku nie je spojené s funkciou Handoff. Táto funkcia ako hovoríš využíva Bluetooth LE.

    #394078
    AirKo
    Účastník (Participant)

    P1x3L61: Ako som už hore písal, zariadenia mám spárované, lenže stále sú obidve “nepripojené”.

    #394085
    basman
    Účastník (Participant)

    napisal som to opacne,sry(opravene)

    #396210
    AirKo
    Účastník (Participant)

    Aj po aktualizácii na 10.10.1 problém stále pretrváva. Problém s Bluetoothom asi nemám, lebo AirDrop mi funguje.

    #396256
    Michallo
    Účastník (Participant)

    Ja mam rovnaky problem….práve naopak mne handoff ide, ale nejde mi volat ani sms z macu…ja som cakal ze po aktualizacii sa tento problem odstrani a nic…uvidime….

    #396975
    oxxiss
    Účastník (Participant)

    mam ten isty problem ako AirKo.. vypisuje mi to iste..
    macbook pro mid 2012 + iPhone 5s
    neviete nikto v com je problem?

    #397401
    Jr.
    Účastník (Participant)

    Dobrý večer Vážení.

    Má už niekto z Vás, alebo viete o niekom, kto má skúsenosť s výmenou BT4 na staršom MBP?
    Či sa niekomu podarilo sprevádzkovať po výmene handoff a airdrop medzi starším a novším apple zariadením. Veľmo by ma to zaujímalo, pretože rád by som chcel v budúcnosti “zosobášiť” môj MBP15″ mid 2010 s iPhone 5S :)

    #483925
    JozzyBrown
    Účastník (Participant)

    Zdravím, mam ten isty problem, navyš mne ani Airdrop nefunguje a to som googlil aj som kukal videa na YT a moj iMac mi nechce najst zariadenie na Airdrope a na Bluetooth sa zas sparuje a vypise chybu.. Viete dakto pomoct??? .. diky

Zobrazuje sa 13 príspevkov - 1 až 13 (z celkového počtu 13 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.