konecne macbook

Domov Diskusné Fóra Ostatné konecne macbook

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 27 )
  • Autor
    Príspevky
  • #102259
    fredo7
    Účastník (Participant)

    cavte konecne som si kupil macbook mid 2009 s tou georce grafikou dal som si sem uz aj yosemithe a som viac ako prekvapeni tesil som sa sice nan ale necakal som daco az tak kuzelne ale mam jeden problem ak viete poradit ako sa tu sakra davaju mekcene a dlzne lebo na nom pisem ako analfabet :D

    #393600
    freee
    Účastník (Participant)

    ze by prepnut na SK klavesnicu?

    #393601
    fredo7
    Účastník (Participant)

    tu asi mam

    #393607
    freee
    Účastník (Participant)

    tak asi najlepsie pre teba: daj si systemove nastavenia,klavesnica,vstupne zdroje..tam uvidis rozlozenie klavesnice

    #393609
    iTuxx
    Moderátor

    gratz… kupil si najlepsi mozny macbook :-)

    #393614
    janpavlik
    Účastník (Participant)

    iTuxx: co je na nom take vyborne, okrem toho, ze je to 5 rokov stary stroj? no offense, len zo zaujimavosti.

    #393617
    Speedy
    Účastník (Participant)

    janpavlik: sa smejem natom ako nechapes humor:)
    Nepoznam iTuxx-sa ale myslel to na 99% zo srandy teda skor ironicky.
    Nakolko sa asi domnieva tak ako aj ja ze fredo7 asi kupil 15″ macbook pro s grafikou geforce 8600 a to su najkazovejsie macbooky.
    Sam som mal tento a odisiel do kremnikoveho nebocka:)

    #393618
    dfx
    Účastník (Participant)

    mid 2009 je geforce 9400m. s tou nie je ziaden problem narozdiel od 8600m z roku 2008 alebo 320m z roku 2010 alebo ati grafiky z roku 2011

    #393620
    iTuxx
    Moderátor

    mozno to vyznelo ironicky, ale myslel som to vazne :-) Sam ho mam a z mojho pohladu je najlepsi na bezne zalezitosti. Viem rozsirit RAM, vymenit/pridat disk a stale je cenovo prijatelny a relativne dost vykonny na kazdodenne veci. Ked si zoberiem dnesny Air 13” v standardnej konfiguracii, tak neverim ze ma taky vykon ako tento MBP s rozsirenou pamatou a SSD diskom, ktoreho kapacitu si viem menit v ramci prijatelnej ceny.
    Dalej si zober ze take yosemite ma problemy s tohtorocnym modelom Pro. Na mid 2009 ide v podstate bezchybne.
    Akoze fakt, ak niekto zacina s macom, a potrebuje bezne veci, nie sa hrat, je zbytocne kupovat nove drahe modely, pretoze tento stale vsetko hravo zvladne.
    Dobre… netvrdim ked strihate video alebo sa hravate. Ale na internet, filmy, hudba, uprava foto, atd… je to vyborna volba v pomere cena/vykon. Tolko moj nazor :-)

    #393622
    janpavlik
    Účastník (Participant)

    iTuxx: Pisem z MBP Retina 15 s yosemite a nemam jediny problem :)

    #393631
    iTuxx
    Moderátor

    Schvalne: kolko je takych co nemaju problem na retine a kolko na mid 2009? :-)

    #393632
    dfx
    Účastník (Participant)

    Ja nemam problem na 13″ MBP mid 2009 :-)

    #393633
    oxxiss
    Účastník (Participant)

    Ja nemam problem ani na late 2008 :)

    #393636
    dfx
    Účastník (Participant)

    oxxiss: aku tam mas grafiku? 9400m alebo 8600m?

    #393637
    oxxiss
    Účastník (Participant)

    dfx:9400m preco?

    #393638
    dfx
    Účastník (Participant)

    oxxiss: lebo potom mas presne to iste co mid 2009 a potvrdzujes, ze s nou nie su problemy :-)

    #393641
    janpavlik
    Účastník (Participant)

    Ja som vedel, ze si mam zaobstarat starsi :-D

    #393646
    Pribinacik
    Účastník (Participant)

    ja nemam problem na MBP Retina late2013 :)

    #393649
    fredo7
    Účastník (Participant)

    ale pre boha ja som chcel vyskusat mac preto som si ho kpil ….. a sorry ale 1000 eur niesom ochotny dat za ziadnu elektroniku toto mi plno postacuje a som z neho na to aky ma vykon prekvapeny oproti windowsu chcel by som sa este spytat ci ked si chcem rozsirit ram musi byt niaka specialne podporovana applom alebo saca hocijaka ddr2 dakujem

    #393656
    iTuxx
    Moderátor

    Presne pre toto je to najlepsi macbook :-) Nestoji vela, ale kvalitou je uplne inde ako booky v tejto cene.
    A idu tam ddr3 moduly. Ja som mal najprv Samsung, teraz mam Crucial.

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 27 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.