AirPort Express Base Station vs. Apple TV

Domov Diskusné Fóra Pomoc: hardware AirPort Express Base Station vs. Apple TV

Zobrazuje sa 7 príspevkov - 1 až 7 (z celkového počtu 7 )
  • Autor
    Príspevky
  • #102246
    Martin_Chalupa
    Účastník (Participant)

    Viete mi prosím popísať rozdiel medzi Apple EBS a Apple TV ?
    Neobsahuje Apple TV aj funkciu Apple EBS ?
    Ďakujem

    #393544
    marek.varga.mac
    Účastník (Participant)

    nie

    apple TV je apple TV, nie je to wifi router

    mylis si to s Time Capsule, ten mam funkciu zalohovacieho disku a zaroven je to wifi router

    #393602
    Martin_Chalupa
    Účastník (Participant)

    @marek.varga.mac … TC (relatívne) poznám … skôr mi nie je jasné, v čom je Apple TV lepší, oproti Apple EBS, keď aj cez EBS je možné preniesť z iPhone fotky, video, … na TV.

    #393605
    JOK3R
    Účastník (Participant)

    ako prosím ťa pripojíš Apple express do TV? Máš ku Apple express diaľkové ovládanie a grafické rozhranie ako má apple TV? Pustíš si cez Apple do TV youtube, vimeo, pozrieš si iCloud galérie, zakúpiš/požičiaš film?

    Nechápem tvojej otázke, to ako keby si sa spýtal aký je rozdiel medzi Time Capsule a iPadom

    #393627
    Martin_Chalupa
    Účastník (Participant)

    @JOK3R … ja mám iPhone asi tak 14 dní dokopy, doteraz som používal Android a tak mi prosím dopraj chvíľu času na zorientovanie sa.
    Tj. jedná sa o dve samostatné zariadenia, ktoré vedia aj samostatne fungovať? nepotrebujem Apple EBS ak chcem používať iba Apple TV?

    Ďakujem

    #393628
    amigos
    Účastník (Participant)

    Airport Express je ako wifi router plus nejake funkcie naviac, teda napr pripojenie wifi tlaciarne alebo mozes cez airplay bezdrotovo pustat hudbu do expresu ktory ju hra cez pripojene reproduktory cez jack. Pripojit tv nie je mozne pokial viem.
    Apple tv sluzi na streamovanie videa, fotiek, hudby atd do tvojej telky, pricom si mozes pozriet rozne filmy a serialy ktore si zakupis atd, atv ma svoje rozhranie, ktore uvidis na telke a ma dialkove ovladanie. Funguje samozrejme aj s izariadenim ktore je pripojene na rovnakej wifi (nemusi to byt apple router – airport express, extreme, time capsule atd).

    #394163
    Martin_Chalupa
    Účastník (Participant)

    @amigos – ďakujem.

Zobrazuje sa 7 príspevkov - 1 až 7 (z celkového počtu 7 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.