Yosemite vs. Eset

Domov Diskusné Fóra Pomoc: software Yosemite vs. Eset

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 70 )
  • Autor
    Príspevky
  • #102159
    keco78
    Účastník (Participant)

    Ahojte, aj vám prestal fungovať ESET na MACu?

    Neviete, kedy bude dostupný nejaký update? Alebo ako to riešiť?

    Dík za každé info.

    #393052
    JFK.
    Účastník (Participant)

    ty vole, už som videl všetko, ale ESET na Macu, to musí byť temer zúfalstvo najvyššieho stupňa…

    &&& buď rád, že ti nejde. vymaž ho a už nikdy si ho nedávaj.

    #393056
    joer
    Účastník (Participant)

    To JFK:

    #393057
    JFK.
    Účastník (Participant)

    Bez slov? :D

    #393059
    joer
    Účastník (Participant)

    vkladal som smajliky a radu a nezozralo to s ipadu:-)

    #393062
    JOK3R
    Účastník (Participant)

    keco78: už tam máš isto minimálne 100 vírusov, trojanov. Odporúčam okamžitý ČISTÝ install mavericks kým ESET tento update neporieši

    #393068
    JFK.
    Účastník (Participant)

    joer, tak to oprav, teším sa na smajlíky :D

    #393082
    joer
    Účastník (Participant)

    tak znova

    #393083
    joer
    Účastník (Participant)

    no vidis smajliky a text za nimi to s ipadu nezere, beee

    #393085
    JFK.
    Účastník (Participant)

    beeee :D ty si magor, šak to skús nejak ináč, teším sa na to!
    navyše!! .. Z iPadu :P

    #393113
    howoarang
    Účastník (Participant)

    SOMARINA JAK MRAK !!! mat na macu ESET. ESET pouzivam aj ja, je jeden z TOP, ale pre Windows. Z Macu ho daj prec. Zapni si tam len vstavany Firewall a bude to OK. Mam to tak aj ja uz niekolko rokov a no problem.

    #393203
    schneiderpeter
    Účastník (Participant)

    Sucasna verzia ESET Cyber Security (Pro) 6.0.13.0, ktora je dostupna na ESET stranke, este tento novy operacny system nepodporuje. Momentalne sa testuje novsia verzia programu ESET Cyber Security/Pro,
    ktora bude tento novy operacny system podporovat (datum vydania este nie je stanoveny).
    Mimochodom antivirus na MAC od ESET-u puzivam uz niekolko rokov k plnej spokojnosti (az na male
    problemy ktore vzdy promptne vyriesili). To je pre chytraka JFK….

    PS. zatial som ho deinstaloval a zapol standartny MAC firewall

    #393207
    dfx
    Účastník (Participant)

    schneiderpeter: PR oddelenie esetu ma pracovnu sobotu? Doteraz tu kazdy nadaval na “antivirus” od esetu. Viac to je virus ako antivirus.

    #393208
    schneiderpeter
    Účastník (Participant)

    to dfk. Ci ma PR oddelenie ESET pracovnu sobodu neviem . Som len dlohorocny a spokojny zakaznik tejto firmy. A pred instalaciou OS X 10.10 som volal na podporu, tuto informaciu som dostal a poskytol som ju dalej.
    Ti co nadavaju ma nezauimaju je to ich vec.
    zdravim

    PS. antivirus od ESET pouzivam na Win aj na MAC

    #393210
    raul
    Moderátor

    Antivirus na macu v lepsom pripade nerobi nic len zavadzia, v horsom je to balast a skor malware…

    #393226
    JFK.
    Účastník (Participant)

    Schneider, nechápem preco si to adresoval prave mne ale o ľuďoch čo tvrdia, že mať antivírus na Macu je dobré a ešte “sú s ním spokojni” mám svoju mienku… papa.

    #393234
    Jozef Remen
    Účastník (Participant)

    V zivote som ziadny antivirak v Macu nemal a vobec nechyba. Je to uplna zbytocnost, balast, co len spomaluje pocitac.

    To same na Windows. Nikdy ziadny antivirak a je pokoj. Staci bezpecny prehliadac a neinstalovat somariny stiahnute z divnych zdrojov.

    #393244
    schneiderpeter
    Účastník (Participant)

    To JFK. Preco som “to” adresoval prave Tebe? Napriklad pre toto “ty vole, už som videl všetko, ale ESET a Macu, to musí byť temer zúfalstvo najvyššieho stupňa…” a to si este vela nevidel :-)) Pracujem na MAC uz ca 12 rokov a nikdy som
    na nom nemal ziedny ativirus . Suhlas s “Jozef Remen” ,ale situacia sa meni a MAC komunita v Europe sa zvacsuje tym padom aj rizika utoku. ESET splnil moje ocakavania. S Poslednymi verziami sa vyskytli urcite problemy, napr. spomalenie internetovej komunukacie (Safari) co bolo vyriesene novym “proxy”. Len treba
    v pripade problemov komunikovat s firmou a problem sa vzdy vyriesi. Samozrejme tiez ako pise Remen
    ja nutna aj ista “disciplina” neinstalovat vseliake “sr…cky” z neoverenych zdrojov nenavstevovat pochybne strankky a tak… A je tiez pravda ze uz neplati ze OS na baze UNIX su neprestrelne. To ukazala to aj nedavna skutocnost (problem s shel)…

    zdravim

    PS. … myslim ze na tuto temu uz koncim

    #393245
    dfx
    Účastník (Participant)

    schneiderpeter: Aha, pracujes na MACu uz 12 rokov a tento web si odhalil vcera vecer a este si zacal robit reklamu prave esetu, ktory ma katastrofalny “antivir” pre MAC. Spominam si to zufalstvo ludi tu v diskusii, ked tu blbobst vydal eset. Najdi si to sam, ak neveris. Na MACu je to proste sracka. Na windowse neviem, nikdy som to nemal.

    #393249
    Lukáš Raynor Majer
    Účastník (Participant)

    neinstalovat vseliake “sr…cky” z neoverenych zdrojov nenavstevovat pochybne strankky

    ————-

    Týmto si nepriamo priznal, ze nejaký ten škodlivý SW pre Mac predsa len existuje :-)

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 70 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.