Vyskakovanie stranok

Domov Diskusné Fóra Nezaradené Vyskakovanie stranok

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 28 )
  • Autor
    Príspevky
  • #101865
    Desi
    Účastník (Participant)

    Ahojte!
    Som uplna zaciatocnicka v pouzivani Macu a celkovo v notebookoch mi to moc nejde :( vcera som potrebovala stiahnut nejaky program do skoly cez torrenty ale klikla som sa nejaku inu hlupost a od vtedy mi zacali vyskakovat reklamy… Kamos povedal ze to moze byt nieco s malwareom co netusim co je ale nainstlovala som si programy co mi checkli mac ale aj tak to nefungovalo na 100% tak som stiahla addblock to mam pocit ze uz nevyskakuju ale nacitava mi pomalsie youtube aj celkovo mam pocit ze je ten mac pomalsi:(
    Mozete mi nejako poradit lebo som naozaj nesikovna v tomto:(
    Dakujem velmi pekne

    #391755
    Hurfo
    Účastník (Participant)

    No s bohom :-D
    Takze poporiadku. Ako prve vyhni sa torrentom. Po druhe neklikaj na kazdu somarinu. A po tretie neinstaluj ziadne programy ktore ti “ceknu” pocitac.
    Ak pouzivas Safari tak si ho otvor vlavo hore klikni na Safari-Nastavenia a potom karta Rozsirenia a tam zmaz vsetko co tam je.

    #391758
    Desi
    Účastník (Participant)

    :D ja som uplny traged… V tych rozsireniach mam iba addblock :( a ostatne tie programi co mi cekuju comp mam vymazat teda ? :D tak na co su potom :D

    #391762
    vlado_bb
    Účastník (Participant)

    Desi: najdi si niekoho, kto sa vyzna v OS X a nech ti to urobi . Takto na dialku plus ak poriadne nevies, co vlastne robis, sa da viac pokazit ako napravit.

    #391769
    Desi
    Účastník (Participant)

    :( lenze vsetci maju windows:( ja som mac ani nechcela ale rodicia mi ho kupili pricom mi vobec nevyhovuje :(

    #391771
    Hurfo
    Účastník (Participant)

    A v akom prehliadaci ti to vyskakuje?

    #391773
    Desi
    Účastník (Participant)

    Safari ale teraz neviem ci si mam tie programy odstarnit alebo ich tam nechat :(

    #391774
    vlado_bb
    Účastník (Participant)

    Desi: rodicia urobili velmi dobre, casom to ocenis!! Nie si niekde v okoli BB? Mozem pomoct.

    #391775
    Desi
    Účastník (Participant)

    ja som v ba:( a nevyhovuje mi to lebo ja to potrebujem na take technologicke navrhove programy a tie su ani neni pre mac vobec :( len teraz som z toho taka zmatena ze co mam vlastne robit joooj ale dakujem za kazdu pomoc

    #391776
    iTuxx
    Moderátor

    Kludne odstran vsetky tie programy co “cekuju” system. Fakt dobre a fungujuce programy sa nepotrebuju propagovat a urcite si si ich nevyhladavala podla dokladneho hodnotenia a diskusii odbornikov ☺
    Na mac taky program v podstate ani nepotrebujes. Bolo by dobre, keby si nam sem napisala co vsetko si stiahla a nainstalovala za ucelom “cistenia”.

    #391777
    Desi
    Účastník (Participant)

    No mam toho viacej magican tam mam uz dlho a vcera som nainstalovala bitdefender, mac malware remove a avg :D a este tam mam ten addblock :D

    #391780
    cobain
    Účastník (Participant)

    Avg rozhodne okamzite prec, tak isto aj bitdefender, a aj tem mac malwareremove ci co to je. Proste vsetko prec. Pripadne ci v najhorsom cista instalacia. No za dalsie v Ba je kopec sikovnych chalanov co budu ochotny sa na to pozriet. A k tym programom : sam som myslel ze na mac to budemzlozite ale zistil som ze ani nie a kazda appka ma vzdy alernativne riesenie.

    #391781
    Desi
    Účastník (Participant)

    Cista instalacia? Ako coho :D ok spravim to a cookies nemam vymazat? Mam pocit ze chalani niektori aspon moji spoluziaci su krivsi ako baby :D

    #391782
    cobain
    Účastník (Participant)

    Ma niektory spoluziak mac? Ak ano mal by s tym vediet robit. Ak nie skus tu na fore oslovit niekoho. Isto si na teba najde cas

    #391784
    Desi
    Účastník (Participant)

    Ja som dala na celu intrakovu stranku ci ma niekto MAC a nikto sa neozval :D

    #391785
    Desi
    Účastník (Participant)

    ako spravit som spravila vsetko zatial mi nic nevyskakuje len sa mi zda ze ten youtube ide pomalsie ale cookies nemam vymazat ? bo niekde som citala ze aj to pomoze

    #391788
    cobain
    Účastník (Participant)

    Ved skus a uvidis

    #391807
    iTuxx
    Moderátor

    Vyskusaj este resetovat Safari. To urobis tak, ze ho otvoris, hore na liste vedla jablcka kliknes na Safari -> Reset Safari. Zaskrtnes vsetky policka a das Ok. A vyskusas youtube. Ak to pojde tiez pomaly, vyskusaj Chrome namiesto Safari. Uvidis ci ti ten youtube pojde rychlejsie.

    #391824
    Desi
    Účastník (Participant)

    No aj som to restartla myslim ze to ide fajn uz len na youtube uz mi nevyskakuju okna ale ked kuknem napr archiv joj tak tam hej a to mi nerobilo…. tak neviem no ale je to aspon lepsie kazdopadne dakujem za pomoc mate este nejake rady ?

    #391827
    Martinko115
    Účastník (Participant)

    @Desi
    – Odkiaľ si ? :D

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 28 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.