Turbado nabijačky POZOR !!!

Domov Diskusné Fóra Ostatné Turbado nabijačky POZOR !!!

Zobrazuje sa 6 príspevkov - 1 až 6 (z celkového počtu 6 )
  • Autor
    Príspevky
  • #101745
    marostrepan1
    Účastník (Participant)

    Už dlchšie som vlastníkom tejto nabijačky no až dnes som postrehol že niečo nie je v poriadku ! pri surfovani na macu som mal mobil ktorý, bol zapojeny v tejto nabijačke položeny na hrudi kde ma ale stale dačo svrbelo neskor som dal mobil vedľa seba no ked som sa nechtiac oprel lakťom o iphone zistil som že to iste citim aj v lakti. Iphone počas nabijania ,,kope” !!! Takže určite by som si daval na tieto nabijačky pozor !!!

    #390892
    bobo355
    Účastník (Participant)

    Mne toto iste robilo aj s originalnou nabijackou (ten model co stiahli), drzal som fon pri nabijani, nohou som sa dotkol radiatora a koplo ma na nohe. Takze v apple trvalo cca 2,5 roka kym zistili ze s nou nie je vsetko v poriadku. Odvtedy pouzivam belkin a nepostrehol som nic ale chcel som si zmerať kovové telo pri nabíjani no este som sa k tomu nedostal.

    #390893
    Drevoplech
    Účastník (Participant)

    Mne nabijacka na iPhone 5 od Turbado funguje rovnako dobre ako original… klop, klop, klop.

    #390896
    Dominik12J
    Účastník (Participant)

    Moze to byt aj telefonom. Tym, ze jeho konstrukcia je taka aka je. Mam od nich takisto nabijacku, ale vsetko bezi.

    #390897
    madaraszko
    Účastník (Participant)

    Ahojte,
    Myslim si ze problem nie je v nabijacke. Robi to aj mne a hlavne vtedy ak pouzivam macbook na nabijacke bez zemniaceho koliku. Iphone je na nabijacke a ako viete tak ta nema tiez zemniaci kolik a preto ak sa drzite macbooku a zaroven sa dotknete iphone tak mate pocit ze vas kopne ale je to pri tom taky pocit ako stipanie.
    Presne ten isty efekt nastane ked sedite dvaja vedla seba a pouzivate mac na nabijacke bez zemniaceho koliku a dotknete sa laktami tak moze nastat ze citite ako keby vas nieco postipalo.
    V pripade ze pouzijete nabijacku so zemniacim kolikom tak takato situacia nenastane.
    Dufam ze som to vysvetlil zrozumitelne :)

    #390932
    Dominik12J
    Účastník (Participant)

    Kamos ma Macbook, ktory ma takisto triasol. Je to podla mna normalne.

Zobrazuje sa 6 príspevkov - 1 až 6 (z celkového počtu 6 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.