z IOS 8 spat na IOS7 4s

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes z IOS 8 spat na IOS7 4s

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 26 )
  • Autor
    Príspevky
  • #101744
    gitka
    Účastník (Participant)

    dobry vecer .. da sa dat niako naspat IOS 7 na 4s ???? toto je cele zle .. vsetko je spomalene zatvara mi sam stranky uplna nespokojnost ..
    dakujem za odpovede

    #390885
    jigga1411
    Účastník (Participant)

    Mne sa to na iPade Mini este predvcerom podarilo. Cim skor to skusis tym lepsie, moze sa stat ze zachvilu uz nebude Apple podpisovat starsie verzie ako iOS 8 a potom to uz nevratis. Dolezite je mat zalohu telefonu ked si mal este iOS 7.1.2. Potom telefon restornes cez shift zo stiahnuteho iOS 7.1.2. suboru. Treba si najst na internete presne na tvoj model. Potom uz len obnovis telefon zo zalohy a si tam kde si bol.

    #390886
    lindus
    Účastník (Participant)

    jigga je to velmi zlozite?Rad by som aj ja,zalohu tel mam este zo 7.1.2,je na to nejaky navod v slovencine ako ist s5 na 7-micku?Dik moc za radu

    #390899
    Rado2711
    Účastník (Participant)

    alebo skus cisty install cez DFU mod mozno to pomoze. Ja prave robim dfu na iphone 5s lebo mi rapidne klesla vydrz baterie a je mozne, ze pri procese aktualizacie sa nieco pokazilo tak idem na cisto. Skusal som dnes ci nepojde aj downgrade na 7.1.2 ale zamietlo mi to

    #390901
    jigga1411
    Účastník (Participant)

    lindus: vyssie som ho opisal. Ale napisem to este raz. Stiahnes dany firmware (7.1.2.) pre tvoj konkretny model (subor s koncovkou .ipsw, na nete je ich milion a pokial ovladas google a klavesnicu tak to musis dat aj sam) Telefon pripojis k iTunes a das Restore cez SHIFT (Windows) alebo cez Alt (OSX), v kontextovom okne vyberes dany subor s koncovkou .ipsw ktory si si predtym stiahol. Prebehne restore a potom das obnovenie zo zalohy ci uz z iCloud alebo iTunes. Zaloha vsak musi byt z doby ked si este mal iOS 7.1.2.

    A robte to cim skor o par dni to uz ist nemusi.

    Nech nezerem, tu je link s ostatnymi potrebnymi odkazmi na stiahnutie atd.

    How To Downgrade iOS 8 To iOS 7.1.2

    #390912
    vlado_bb
    Účastník (Participant)

    Jigga, dal si sa na vopred prehraty boj.

    #390916
    howoarang
    Účastník (Participant)

    ja som dal vcera iP5 z 8.0 na 7.1.2 cez DFU, najistejsi sposob. Akurat ma serie iCloud drive, kedze som nan uz presiel a nevedel som o rizikach. OS X 10.10 este predsa len nie je vydany….

    #391013
    lindus
    Účastník (Participant)

    jigga1411 dik,podarilo sa.Este raz dik za radu aj z navodom…

    #391018
    lindus
    Účastník (Participant)

    Jigga vsetko je ok,aj som zalohoval iP ale zaloha sa nejako prepisala alebo neviem kde sa stratila,co sa mohlo stat?Dik za radu

    #391019
    lindus
    Účastník (Participant)

    Jigga ale mal som tel zalohovany aj na iCloude,ako sa da obnovit prosim Ta z iCloudu,dakujem/Zalohuje iCloud aj fotky?/

    #391020
    jigga1411
    Účastník (Participant)

    To je jedno odkial obnovujes (zo zalohy) ci z iTunes alebo iCloud. Predsa ked nastavujes novy telefon tak sa ta spyta ci chces nastavit ako novy telefon alebo obnovit z iTunes alebo z iCloud. Tak ty zvolis iCloud a vyberies si zalohu z datumu ked si este mal iOS 7.1.2. Ak sa prepisala aj tam tak si ako sa ludovo povie v péčku.

    #391024
    lindus
    Účastník (Participant)

    Ona sa asi prepisala v iTunes musela sa prepisat aj v iCloud?

    #391025
    lindus
    Účastník (Participant)

    Predtym som mal sifrovanu zalohu a teraz nepytalo vobec heslo.Neobnovilo mi z itunes ani hesla na Mail ani nastavenia nic,co mam robit aka je moznost este?iCloud muselo prepisat tiez?Mal som v iP asi 52GB dat,na iCloude asi iba 3,2 GB tam asi nebude toho vela co?

    #391026
    gitka
    Účastník (Participant)

    zdravim .. co mam urobit aby mi stale nebehal kruzok ze sa aktualizuje icloud drive ??? uz mi to tam aktualizuje 2 dni.. a co sa tyka toho ios 7 asi to radsej nebudem skusat ..
    dakuuujem za radu :)

    #391027
    jigga1411
    Účastník (Participant)

    lindus: Zaklad je pred kazdou aktualizaciou spravit poriadnu zalohu systemu. Teraz pokial nemas poriadnu zalohu tak sa uz nevratis. S tymi heslami neviem co urobis, na icloud mas zadara 5 GB lenze tam sa zalohuju iba fotky (ak to mas povolene) kontakty, mail, klucenka, sms a to jeasi tak vsetko. Holt, treba zalohovat

    gitka: icloud drive, s tym skusenost nemam a ani som si ho nektivoval skor ako budem mat OSX Yosemitena pocitaci a bude to fungovat na oboch platformach. Bavime sa tu o iOS8 a prechode resp vrateni sa na 7.1.2

    #391028
    lindus
    Účastník (Participant)

    Ja som ale spravil do iTunes zalohu,aj napisalo ze ju spravilo z datumom a casom,potom ked som dal obnovit tak uz ju neponukalo,nechapem preco?

    #391029
    lindus
    Účastník (Participant)

    Fotky som mal na iCloud vypnute,nezalohovali sa.Hlavne by som potreboval kontakty,sms a mail plus nastavenia

    #391031
    gitka
    Účastník (Participant)

    viem ze sa o tom bavite ja som prisla s prvou otazkou ako to urobit.. ak ked som to vcera skusala tak sami nic neukazalo ked som stlacila shift takze dalej to neskusam .. a neviem ci mam urobenu zalohu este s ios 7 ..

    #391032
    lindus
    Účastník (Participant)

    keby som tam dal zasa iOS8 neobjavi sa tam ta zaloha?Nevies?

    #391034
    Lukáš Raynor Majer
    Účastník (Participant)

    K tým kontaktom – vidno ich na icloud.com? Alebo vo vstavanom adresári na OS X?

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 26 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.