OSX yosemite spojenie s iphone

Domov Diskusné Fóra Ostatné OSX yosemite spojenie s iphone

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 24 )
  • Autor
    Príspevky
  • #101679
    marostrepan1
    Účastník (Participant)

    Zdravím chcem sa opytať ako spojim iphone s macom ? mam IOS 8 aj OSX yosemite a chce vyskúšať tie hovory na macu sms atď.

    #390440
    bmansvk
    Účastník (Participant)

    staci byt na oboch prihlaseny pod rovnakym iCloud uctom. mat zapnute bt aj wifi a byt na rovnakej wifine (pozor asi nestaci v rovnakej sieti, skratka musia byt oba zariadenia na rovnakom wifi ap). potom staci napr cez facetime aplikaciu zavolat lubovolne cislo ale vybrat moznost “call using iphone” alebo daco take.

    sms continuity bolo deaktivovane, takze sms zatial posielat nejde cez iphone

    #390441
    marostrepan1
    Účastník (Participant)

    Som pripojeny na jednej wifi mam zapnutu wifinu aj na iphone aj na macu taktiež aj bt na oboch zariadeniach ale nič sa nedeje :) trebars ked si zavolan na iphone nič mi na macu neukaže

    #390442
    marostrepan1
    Účastník (Participant)

    nič som nepovedal už to šlape :)

    #390443
    nickey
    Účastník (Participant)

    @marostrepan1,
    len pre zaujimavost, mohol by si mi prosim napisat aky mas z hovorov a sms dojem takto cez mac?

    #390446
    marostrepan1
    Účastník (Participant)

    sms mi nejdu a z hovorou ? neviem čo presne maš na mysli . No moje pocity sú také že som sa na to dosť tešil no teraz nie je to žiadne take že wáu

    #390448
    nickey
    Účastník (Participant)

    dik, to mi staci

    #390456
    mmacoo
    Účastník (Participant)

    Skúšal som s vypnutým BT a fungovalo. Podľa mňa dobrá fičurka :-)

    #390469
    Daniel Keder
    Účastník (Participant)

    ja som pocul ze SMS budu fungovat az niekedy od oktobra…??

    to volanie je OK, ale je to cele take no..uvidime. Osobne neviem ci niekedy vyuzijem volat z MACu. Naco. Volam z telefonu.

    asi je to fajn ked si nieco citam na iphone, ze si to mozem docitat/dopisat na ipade, to je fajn. Skor taka mila somarinka :) Som ale vazne zvedavy ako velmi “seamless” to bude. Ak to bude take ako ten AIRDROP tak to bude skor frustracia ako pouzitelna a vyuzivana funkcia. Na Airdrop vzdy cakam kedy sa mi tam zobrazi…ten niekto v dosahu..nikdy sa nezobrazuje…tak to poslem radsej mailom…a potom tam zrazu je :) Holt ani Apple nevie vsetko spravit bez chyby.

    #390481
    keco78
    Účastník (Participant)

    Ahojte, sorry, že vyrušujem, ale už sa dá stiahnuť OS X Yosemite? Ak áno, ako na to?

    #390498
    weritass
    Účastník (Participant)

    @keco78 musis byt zaregistrovany ako tester pre yosemite beta… ale to sa tusim dalo len par dni po wwdc

    Pocujte, pojde mi sms/volanie z macu, ked mam iphone 4S a macbook air mid 2012. dik moc

    #390531
    Jozef Remen
    Účastník (Participant)

    Weritass: nie, Handsoff aj Continuity vyzaduju na vsetkych zariadeniach Bluetooth 4 a WiFi Direct podporu (4S nema).

    #390549
    suley
    Účastník (Participant)

    Asi to nepojde na MPB 2009 že? :)

    #390576
    Jozef Remen
    Účastník (Participant)

    Nie. Nema ani WiFi Direct, ani BT 4

    Podporovane su vzasade len Macy od roku 2012 a iPhone od verzie 5, ci iPad od verzie 4 (myslim)

    Na strankach Apple:
    Continuity features are available on iPhone 5 or later, iPad (4th generation), iPad Air, iPad mini, iPad mini with Retina display, and iPod touch (5th generation).

    #390577
    nickey
    Účastník (Participant)

    vdaka Jozef, uslo mi ze 4s nebude mat podporu…

    #390610
    Jozef Remen
    Účastník (Participant)

    Kym neujde stolica, je to v poho :)

    #390611
    andrejtom
    Účastník (Participant)

    mne to funguje aj na iMac 2011.

    #390621
    weritass
    Účastník (Participant)

    Jozef, ale ty hovoris o continuity. Neviem ci to je to iste ako posielanie a volanie z macu. Volanie som uz spojazdnil, stacilo aby som bol na rovnaked wifi sieti jednaj macbookom (air mid 2012) a iphonom (4S)… len tie spravy nikde niesu… :D

    #390642
    Jozef Remen
    Účastník (Participant)

    Handsoff ide aj so 4S, ale nie na Macu, ktory nema BT4 a WiFi Direct. Tudiz vacsina masin pod rok 2012.

    Spravy maju ist od Oktobra, asi v iOS 8.1

    #390646
    andrejtom
    Účastník (Participant)

    to je blbost, u mna ide Handsoff na iMac 2011 ktory nema bluetooth 4.0

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 24 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.