Ipad mini a IOS 8

Zobrazuje sa 10 príspevkov - 1 až 10 (z celkového počtu 10 )
  • Autor
    Príspevky
  • #101668
    Luky19
    Účastník (Participant)

    Myslite si že bude fungovať bezchybne, bez toho aby bol spomalený alebo nestíhal ?

    #390359
    Jozef Remen
    Účastník (Participant)

    Otazka je, ci sa bavime o prvom iPade mini, alebo iPad mini Retina. V druhom pripade nebude ziadny problem. Pri prvom bude platit to same, co je napisane tu:
    http://arstechnica.com/apple/2014/09/a-slide-into-obsolescence-ios-8-on-the-ipad-2/

    #390373
    Luky19
    Účastník (Participant)

    Myslim Ipad 1.generacie , ak by niekto si dal ios 8 , napiste prosim vase skusenosti.

    #390376
    cobain
    Účastník (Participant)

    No podla toho to nenitragedia ale ani vyhra. Pockam co napisu casom ludia kedze mam ipad2 a iphone4s.

    #390381
    nickey
    Účastník (Participant)

    mam ipad mini 1gen a ip4s a aktualizujem, snad to v priebehu dneska zajtra postahujem, dam vediet

    #390383
    howoarang
    Účastník (Participant)

    mam iPad 4 a iOS 8 GM je pomalsi voci iOS 7. Hlavne to je poznat pri Safari…

    #390416
    David22
    Účastník (Participant)

    iPad mini 1. generácia po nainštalovaní paráda iPad akoby razom ožil príde mi všetko svižnejšie :)

    #390779
    jigga1411
    Účastník (Participant)

    U mna po prechode na iOS8 spomalenie a to celkom citelne. Rozne aplikacie mali pomalsi start a niektore animacie konstatne laguju. Dokonca dnes som siel spat n iOS7. Asi radsej ozeliem nove funckie ako prijmanie hovoru, ked to cele ma byt spomalene a oneskorene (telefon som uz dvihol a na iPade este len zacina zvonit).

    #390807
    nickey
    Účastník (Participant)

    U mna ok, rozdiel medzi ios7 a 8 skoro ziadny, co sa tyka napr real racing 3 tak v pohode hratelny /lv51/

    #390824
    jigga1411
    Účastník (Participant)

    Zaujimalo by ma ako je mozne ze jednemu to ide dobre a druhemu to seka. U mna RR3 bol tak polohratelny uz po prechode na iOS7. Rozmyslam celkovo nad prechodom na lepsi iPad.

Zobrazuje sa 10 príspevkov - 1 až 10 (z celkového počtu 10 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.