Odblokovanie/aktivovanie iPhone 4

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes Odblokovanie/aktivovanie iPhone 4

Zobrazuje sa 14 príspevkov - 1 až 14 (z celkového počtu 14 )
  • Autor
    Príspevky
  • #101658
    xgasko
    Účastník (Participant)

    Zdravim, vedel by mi niekto natrvalo odblokovat, alebo aspon aktivovat iPhone 4 blokovany na AT&T USA? Robia to bezplatne na ich stranke, len je potrebna sim-karta, ktoru nemam a servisi si za to pytaju 35+ EUR. Kludne aj zaplatim, ked to bude nejaka rozumna suma. Dakujem

    #390238
    iTuxx
    Moderátor

    asi ta nepotesim, ale ta cena 35€ je normalna za odblok AT&T a lacnejsie tazko zozenies. Podla mojho nazoru je to dost dobra cena aj tak, ak zoberiem do uvahy ze niektore 4ky sa nedaju odblokovat vobec.

    #390240
    JFK.
    Účastník (Participant)

    4ka ti bude tak lagovať, že znenávidíš iPhone :D predaj ho!

    #390244
    xgasko
    Účastník (Participant)

    No neviem pre koho je to normalna cena, ked to AT&T robi zdarma. A najde sa niekto, kto ma ich kartu, aby mi ho aspon aktivoval, nech ho mozem pouzivat aspon na maily?


    @JFK
    kupis? :P

    #390254
    JFK.
    Účastník (Participant)

    nichts!

    #390298
    iTuxx
    Moderátor

    Ako to ze si v autoservise pytaju peniaze za vymenu oleja, ked ho mozem vymenit aj doma a zadarmo? Know-how, kontakty,…

    #390305
    jigga1411
    Účastník (Participant)

    xgasko: na ebayi sa urcite daju kupit ATT sim karty za menej ako 35 EUR.

    #390309
    xgasko
    Účastník (Participant)

    @iTuxx: Take rady o vymene oleja doma som tu nehladal. Pytal som sa, ci by mi to niekto vedel odblokovat s vlastnou sim-kartou a nieco by som mu aj priplatil, prave preto, ze v servise za to chcu 35e. Pride mi to vela na to, ze ten mobil budem pouzivat maximalne mesiac a potom mi znovu bude stat v zasuvke, tak ako aj doteraz. Mal som ho ako zalozny telefon, omylom som upgradol bez zachovania BB a uz sa s nim neda nic robit, len odblokovat.

    #390315
    iTuxx
    Moderátor

    To si mal ios4 ked si isiel na sedmicku? Lebo len ten mal odblokovatelny bb pre 4ku.
    Mal by si byt rad ze ten odblok stoji len 35€ a ze je vobec mozny. Zadarmo to nikto robit nebude.

    #390316
    xgasko
    Účastník (Participant)

    Mal som iOS 5, odblokoval som ho SAM unlock-om pre moju sim kartu este ked to bolo mozne, spravil som update a uz nic ine sa neda. No videl som tu kedysi par prispevkov od ludi, kt. mali sim kartu a boli ochotni aspon aktivovat ten iPhone, tak dufam, ze sa aspon jeden taky ozve.

    #390332
    Common
    Účastník (Participant)

    ja mam AT&T simku ak ti to pomoze, tiez som riesil factory unlock cez ebay, holt v tej dobe to stalo cca 2 dolare..

    #390341
    xgasko
    Účastník (Participant)

    vedel by si mi ju, prosim ta, pozicat na den-dva?

    #390344
    Common
    Účastník (Participant)

    podla toho kde… BA a okolie?

    #390347
    xgasko
    Účastník (Participant)

    .

Zobrazuje sa 14 príspevkov - 1 až 14 (z celkového počtu 14 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.