Ako zmazem tu U2 hovadinu z iPhonu?

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes Ako zmazem tu U2 hovadinu z iPhonu?

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 22 )
  • Autor
    Príspevky
  • #101629
    iTuxx
    Moderátor

    Pekny den prajem priatelia. Moja otazka hovori za vsetko: Ako prosim vas zmazem ten sprosty album U2 co sa nasilu napchal kazdemu do iZariadenia? V iTunes v pocitaci to nastastie nemam, ale do iPhonu sa mi to dostalo a neviem to nijako zmazat. Daju sa vobec skladby mazat po jednej?
    Dakujem za tipy :-)

    #390132
    JFK.
    Účastník (Participant)

    Najskôr to musíš stiahnuť a potom uz len takto, klasický swipe a delete.
    Tú druhu pesničku len som stiahol aby som mohol spraviť screenshot, ostatné su len na Cloude myslim.
    https://www.dropbox.com/s/b8p26j5jrzw4r9t/2014-09-15%2011.55.17.png?dl=0

    Háčik:
    From your device, you can’t permanently remove an album stored in the cloud, you can hide it from the iOS Music app. This can be done by going to Settings, clicking on Music, and toggling the “Show All Music” switch to off. The Music app will now only display music you have downloaded to your device, and you won’t be able to download or stream music stored in iTunes in the cloud.

    Proste vymazať si to mozes ako len z iPhonu, lenže ty si to zrejme ani nesťahoval, čize technicky to v iPhone priamo ani nemáš :)
    Ak to nechceš vidieť vobec na iPhone, musis si to skryť ako píšu hore.

    #390134
    iTuxx
    Moderátor

    ono sa to neschova. Jedine, co sa stane pri prepnuti Show All Music, je to ze zmizne ten oblacik so sipkou. Pritom tie pesnicky este dokonca aj hraju. Wtf?

    #390135
    JFK.
    Účastník (Participant)

    o.O
    mne to schovalo všetky pesničky, len jedna mi tam ostala teraz do pekla, tá druhá :D a nejde ju zmazať

    #390138
    iTuxx
    Moderátor

    dosiel som na to. Otvoril som si iTunes, klikol som na iTunes Store, nacitalo sa to, na pravom boku vedla tych roznych ponuk hudby som nasiel Quick Links a medzi nimi Purchased. To som otvoril a nasiel som tam tu somarinu, klikol na X a opytalo sa ma to, ci to chcem skryt. Dal som ze ano a ked som skontroloval iPhone, U2 bol prec. Juhuuu.

    #390141
    JFK.
    Účastník (Participant)

    iTuxx si frajer!

    #390142
    iTuxx
    Moderátor

    Nie nie, to ty si :3

    #390161
    Stormtrage
    Účastník (Participant)

    Ja som dnes akurat robil restore zo staršej zalohy lebo super iTunes mi zmazal vsetku hudbua nehal mi len jeden album ktory som vložil a po restore mi obnovil velke hovno nechapem prečo ked som mal spravenu plnu zalohu a ešte mam aj super album U2 ktory je len nejake linky na stiahnutie.To ma chcu donutit nech to počuvam či očo im ide ? :-D

    #390164
    EdDy
    Účastník (Participant)

    Nevymazávať a rozšíriť si hudobne obzory :D

    #390176
    iTuxx
    Moderátor

    hudobne obzory su aj lepsie ako nejake ubohe U2. Neviem preco si hovoria rockova kapela, ked rock je nieco uplne ine.

    #390181
    Hurfo
    Účastník (Participant)
    #390195
    raul
    Moderátor
    #390196
    EdDy
    Účastník (Participant)

    Ja neviem, podľa mňa svojho času celkom výrazne ovplyvnili hudbobnú scénu

    #390205
    Hurfo
    Účastník (Participant)

    EdDy ano mas pravdu a mali aj dobre albumy ale tento mi nesadol ani trochu. Ja osobne ho nemusim mazat kedze ma nejak neotravuje ale uzitocnejsie by bolo keby dali najlepsi album alebo by si si mohol stiahnut ktorykolvek od nich. Ja som rad ze nespolupracuju s Rytmusom :-D

    #390242
    Jr.
    Účastník (Participant)

    Dobré ráno. Hurfo, presne to isté si myslím aj ja :)
    Stiahol a vypočul som si tento “darovaný” album. Neoslovil ma, tak som ho dal skryť. U2 som počúval po album “Zooropa”, tam boli ešte skvelé skladby. Ale nechcel som o tomto, takých komentov je tu dosť. Mňa osobne by potešila skôr možnosť vybrať si na stiahnutie zadarmo niektorý iný album od U2 alebo od iného interpréta.

    #390257
    adam4784787
    Účastník (Participant)

    Háčik:
    From your device, you can’t permanently remove an album stored in the cloud, you can hide it from the iOS Music app. This can be done by going to Settings, clicking on Music, and toggling the “Show All Music” switch to off. The Music app will now only display music you have downloaded to your device, and you won’t be able to download or stream music stored in iTunes in the cloud.

    #390262
    Harris606
    Účastník (Participant)
    #390632
    gavro
    Účastník (Participant)

    iTuxx, úbohé U2? Úbohý si asi ty…Neviem čo počúvaš a ani to nikoho nezaujíma, ale neprezentuj sa ako idiot…

    #390637
    iTuxx
    Moderátor

    au, tak teraz si mi nalozil :-( idem si radsej ten album dat naspat do hudobnej kniznice, lebo este ma tu zbiju ze to tam nemam :-(

    #390638
    MoRFi
    Účastník (Participant)

    A poprosim ta, 10x otce nas, 2x zdravas a 6h pocuvania tohoto albumu. Nech sa to viac neopakuje! :)

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 22 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.