Redukcie na externy monitor

Domov Diskusné Fóra Pomoc: hardware Redukcie na externy monitor

Zobrazuje sa 7 príspevkov - 1 až 7 (z celkového počtu 7 )
  • Autor
    Príspevky
  • #66190
    driver123
    Účastník (Participant)

    Zdravim Vas vsetkych,

    od vcera som novym majitelom MBP a chcem Vas poprosit o jednu radu. Planujem pripajat k MB monitor s DVI, VGA a aj televizor s HDMI…nebude to vsak velmi casto, preto sa mi nechce investovat do vsetkych troch redukcii…bolo by teda mozne kupit len redukciu na DVI a zvysne dva porty riesit cez redukcie (myslim napr. kabel DVI to HDMI, prip. redukciu DVI to VGA). Zaujima ma samozrejme, ci to bude vsetko funkcne.

    Vopred vdaka za radu

    #185099
    Anonymný
    Neaktívny

    ano. odskusane.

    #185101
    driver123
    Účastník (Participant)

    Vyborne, vdaka za radu…

    #186379
    svengi
    Účastník (Participant)

    Zdravim solzenika! mozem radu? mam Macbook a chcem ho pripojit TV, mam redukciu Mini DVI to VGA ..tak isto na TV je VGA. Zapojil som vsetko ako ma byt ale nefunguje to na Macu sa to tvari ze je vsetko ok nasiel aj typ TV LG presne oznacenie sam ale na TV mi pises neni signal… so ziadnou zmenou v nastaveni toho TV som pripojil klasik Win a ide to bez problemov, vies mi poradit co treba na Macu zmenit alebo kde by mohol byt problem? dik

    #186380
    svengi
    Účastník (Participant)

    mozes sa mi ohlasit prosim ta trebarz na mail? mario.rodina@gmail.com dakujem moc

    #186383
    sleepwalk3r
    Účastník (Participant)

    @svangi

    televizor zrejme nepodporuje rozlisenie ktore tam mas nastavene. skus nejake ine.

    System preferences -> Displays

    #186384
    svengi
    Účastník (Participant)

    dik na TV stale pise neni signal! a rozlisenie som skusal od najmensieho po najvacisie! a na Win funguju skoro vsetky !je to pomerne new TV LG LCD

Zobrazuje sa 7 príspevkov - 1 až 7 (z celkového počtu 7 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.