Zariadenie na AirPlay

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes Zariadenie na AirPlay

Zobrazuje sa 12 príspevkov - 1 až 12 (z celkového počtu 12 )
  • Autor
    Príspevky
  • #101453
    bavorak69
    Účastník (Participant)

    Ahojte, prosim o radu…
    Riesim prenos zvuku z iZariadeni do spalne, doteraz som mal prenos cez bluetooth receiver (sony), ale mizerna kvalita a kratky dosah ma nutia urobit zmenu. V inej izbe mam AppleTV a aj AirPort Express, avsak teraz rozmyslam nad nejakym jednoucelnym zariadenim, ktore bude pripojene k uz nainstalovanemu zvukovemu zariadeniu.

    Za pripadne tipy budem vdacny.
    Michal

    #389174
    Viliam Kanovits
    Účastník (Participant)

    no ved ked mas appletv tak vies zvuk z i zariadeni pustat na tom, vyberies si vystup apple tv a je to ok. resp mozno nechapem ako to chces. a ak chces do inej izby, vyhod airport express, kup airport extreme a dalsi apple tv.

    #389176
    bavorak69
    Účastník (Participant)

    Viem ze to zvladne appletv a aj airport, potrebujem avsak do dalsej izby dalsie zariadenie…

    #389180
    joer
    Účastník (Participant)

    a co riesis, kup dalsi airport expres a strc do neho repraky a mas to. takto mozes mat zvuk v kazdej izbe aj na wc ak kces.

    #389181
    bavorak69
    Účastník (Participant)

    Hej to viem, nakoniec mozno naozaj kupim Express, ale v tomto pripade mi ide naozaj iba o prenos zvuku, tak ked napr. Express stojii 99€, som cakal ze taketo jednoucelne zariadenie kupim napr. Za 50€

    #389185
    bawy
    Moderátor

    bavorak69: sú nejaké zariadenia čo podporujú AirPlay, avšak väčšinou ide o lepšie značky, takže samotné zariadenie bude podstatne drahšie ako APE, tiež chcem ešte 2 izby pokryť airplayom, a rozmýšlam ako na to, ďalší problém tiež vidím, že cez iTunes viem zvuk púšťať cez 2 airport stanice no cez spotify nie, a spotify používam na hudbu primárne :/

    #389190
    bavorak69
    Účastník (Participant)

    Trosku som hladal a nasiel som nejake cinske zariadenia (cena do 30€), trosku mam vsak obavy ako sa to zariadenie konfiguruje, bo ak si spravne myslim, tak pri AirPlay je potrebne aby obidve zariadenia boli prihlasene v rovnakej wifi sieti

    #389198
    joer
    Účastník (Participant)

    Kua co riesis na bazaroch kupis Expres 2 generacie za 50 € a mas istotu ze to bude fachcit na 100%.

    napr. hned 1 s kraja

    idarkco 08-08-2014 13:49 upravené
    Predám wifi router Apple Airport Expres, 1. generácie, avšak v poradí druhý model 802.11n, A1264. Nevyužitý, v 100% stave, plne funkčný, komplet v krabici.

    Cena: 55€. Pri rýchlom jednaní dohoda možná.
    Východ SR.

    Kontakt tu alebo na mail – moj nick @ gmail .com

    #389199
    bavorak69
    Účastník (Participant)

    Mas pravdu, asi to tak vyriesim, este posledna otazka, ak by som kupil prvu generaciu AirPort Express, budem toto zariadenie pouzivat ako receiver a mozem ho zaroven pouzit aj ako repeater wifi?

    #389200
    MoRFi
    Účastník (Participant)

    Ja ho sice nevlastnim a nemam to vyskusane, ale toto by mala byt priorita toho maleho zmrda, teda wifi extender. Ovsem neprekvapilo by ma keby to korektne chodilo iba s dalsim apple routrom. Skus googlit.

    #389201
    bavorak69
    Účastník (Participant)

    Ja prave ako hlavny router mam Express ale druhu generaciu…

    #389359
    bavorak69
    Účastník (Participant)

    Tak len ak by to chcel niekto riesit, podarilo sa mi zohnal AirPort Express A1264 a po uplne jednoduchom nastaveni cez iPhone, som prostrednictvom neho rozsiril Wifi siet a funguje taktiez aj prenos zvuku. Vdaka za rady.

Zobrazuje sa 12 príspevkov - 1 až 12 (z celkového počtu 12 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.