Perian kodeky nefungujú

Domov Diskusné Fóra Pomoc: software Perian kodeky nefungujú

Zobrazuje sa 7 príspevkov - 1 až 7 (z celkového počtu 7 )
  • Autor
    Príspevky
  • #101445
    JOKERman
    Účastník (Participant)

    stiahol som si Perian, presne podla návodu nainštaloval- avi. ani nič okrem mp4 a mov. mi QUICKTIME nespustí… video sa iba začne po otvorení konvertovať do mov…. a následne po niekoľkých minútach sa už prekonvertovaný film spustí.. neviete prečo sa mi to deje? ďakujem

    #389134
    inspektorko
    Účastník (Participant)

    Precitaj si notice to all of our users and supporters na stranke perian.org pripadne pouzi google translator a pochopis.

    #389135
    JOKERman
    Účastník (Participant)

    možno mi kvôli mojej angličtine niečo uniklo?- vyrieši sa ten problém časom- že bude nová verzia či definitívne končia??

    +neporadíte mi prosím nejakú alternatívu za Perian- čo tiež funguje a je to zadarmo?? ďakujem- ja čo som našiel tak nič nefungovalo alebo bolo platené… ďakujem

    #389136
    Jaem
    Účastník (Participant)

    Perian nefunguje a uz ani fungovat nebude. Free je VLC, par supov stoji movist…

    #389137
    JOKERman
    Účastník (Participant)

    VLC mám- ten funguje ale veľmi by som chcel QUICKTIME- už len z princípu ak by som za všetko musel hladať náhrady muhol som si na WIN7 stiahnut textúru MacOS…

    movist pozrem… ak by niekto bol tej ochoty a poradil aj niečo free- ak teda existuje… ale nie player ale kodek aby som mohol fičať na quicktime

    #389147
    Common
    Účastník (Participant)

    Movist urcite, alternativne Plex…

    #389150
    Lukáš Raynor Majer
    Účastník (Participant)

    Perian skončil

Zobrazuje sa 7 príspevkov - 1 až 7 (z celkového počtu 7 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.