Airport Express zlá lokalizácia wifi

Domov Diskusné Fóra Pomoc: software Airport Express zlá lokalizácia wifi

Zobrazuje sa 5 príspevkov - 1 až 5 (z celkového počtu 5 )
  • Autor
    Príspevky
  • #101343
    idarkco
    Účastník (Participant)

    Ahoj. Mám router Airport Express a až teraz som zistil, že mi zle lokalizuje napr. iPad pripojený na wifi, keď zapnem mapy a svoju polohu, tak mi ukazuje také bludy, teda zě som úplne inde ako reálne. Asi to bude niečo s ip alebo dhcp? Prosím poraďte, neni to nič hrozné, wifi funguje, len toto ma dosť štve. Vopred dik za rady

    #388830
    marek.varga.mac
    Účastník (Participant)

    mne to robilo tiez, myslim, ze je to tym, kde tu wifi lokalizoval google pocas street view naposledy… to je len dedukcia. ja som sa prestahoval a isty cas mi davalo na time capsule staru polohu…

    #388837
    Jozef Remen
    Účastník (Participant)

    WiFi zameriavanie NIKDY nebude presne. Ani na niekolko stoviek metrov. Z technickeho hladiska to je proste nemozne.

    #388851
    idarkco
    Účastník (Participant)

    No tak vam napisem, predtym som mal obycajny dlink a ukazovalo mi ipad na mape ako tak presne a teraz ked som si kupil expres, pouzity, tak mi ukazuje lokalizaciu predosleho majitela, z celkom ineho mesta. Uz som skusal aj reset atd ale nic nepomohlo, ide mi len o to, aby mi uz prestalo ukazovat uplne ine mesto a nech je to aspon trochu priblizne…

    #388853
    Lukáš Raynor Majer
    Účastník (Participant)

    Mne cez wifinu zameralo celkom presne, ale to bolo vždy v meste

Zobrazuje sa 5 príspevkov - 1 až 5 (z celkového počtu 5 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.