iPhone 5s odstranenie jailbreaku

Domov Diskusné Fóra Pomoc: software iPhone 5s odstranenie jailbreaku

Zobrazuje sa 6 príspevkov - 1 až 6 (z celkového počtu 6 )
  • Autor
    Príspevky
  • #101337
    montblanc
    Účastník (Participant)

    Dobry den.
    Kamarat kupil iphone 5s cez bazar a nesla mu obnova iphonu, zaloha zo stareho iphonu 4s na tento 5s nesla. Tak sme zistili ze v tomto 5s je jailbreak. Chceli sme nanovo nahrat softver, ale pri obnove pise itunes chybu error 11. Tak isto ked ho dame do dfu modu a dame obnovu stale itunes vypisuje chybu 11. Telefon je stale v stave s jailbreakom. Ako sa toho jailbreaku zbavit? iOS je 7.1.2 a robim to na os x mavericks.
    Dakujem za rady.

    #388790
    P1x3L61
    Účastník (Participant)

    Klasika :D Síce tu viacerí píšu že dať jailbreak preč je ľahké, v mojom prípade to nikdy ľahké nebolo..
    Stiahni si z netu iOS verziu 7.1.2 (ipsw) a keď ho dáš do DFU režimu, klikni SHIFT a na RESTORE (v iTunes) Ak by to na prvýkrát vypísalo chybu, skús znovu

    #388793
    montblanc
    Účastník (Participant)

    Dakujem za radu.
    No os 7.1.2 je stiahnuty lenze je stiahnuty cez itunes a neviem kde itunes uklada ten software, hladam ho v zlozkach a nie na nie ho najst :(

    #388794
    P1x3L61
    Účastník (Participant)
    #388795
    montblanc
    Účastník (Participant)

    Uz ho taham z jednej stranky. Napisem ci to pojde alebo ci stale bude vyhadzovat chybu. No napisem potom. Dakujem ti zatial :)
    Aj tak mam zaujima ako sa dostat do tych systemovych suborov. Pametam sa ze dakedy som sa v tom trochu hrabala, ale neviem na ktorom os x to bolo. Ale teraz ich ani za nic neviem najst, ani cez vyhladavanie mi nic nenajde, proste tu kniznicu neviem najst nikde.

    EDIT: stiahla som iOS 7.1.2 a cez dfu obnova, stale hadze error 11. Este poslednu moznost skusam, v sufliku mam MBP z roku pana 2007 tak skusam urobit obnovu cez MBP, ak nie tak zajtra pojdem niekde do mobilshopu.

    #388798
    montblanc
    Účastník (Participant)

    Takze vyriesene.
    Macbook pro z roku pana 2007 to obnovil na prvy krat. Asi uz mam ten mavericks na iMacu zasajrajtovany kedze vzdy robim len update systemu, no nic na jesen ked pride yosemite robim cisty install. Mozete LOCK

Zobrazuje sa 6 príspevkov - 1 až 6 (z celkového počtu 6 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.