Yosemite problémy :X (neinštalujte to, počkajte na official)

Domov Diskusné Fóra Pomoc: software Yosemite problémy :X (neinštalujte to, počkajte na official)

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 25 )
  • Autor
    Príspevky
  • #101113
    Draho
    Účastník (Participant)

    Používa z vás niekto nový Yosemite? Robí vám v Pages to ak začnete ihneď písať po malej chvíli to ten JBMNT systém zmaže? Skrátka akoby sa nič nestalo, neskutočne ma to vytáča…

    Rovnako som zaznamenal nižší výkon pri iMovie či sa mi zdá, že Safari občas trhá a ide pomaly…

    BTW. ak sme pri Safari je možné, aby som ihneď pri vytvorení nového tabu (cmd + t) mohol začať písať do address baru? Ďalší neskutočný nápad „to urýchliť“ spôsobom vytvor tab, klikni kurzorom a začni písať.. Wau

    Ak by som nebol nadržaný a ihneď ešte o polnoci nesťahoval betu upgrade by som zatiaľ nerobil. Ak chcete na 100 percent pracovať počkajte na oficiálnu verziu. Žiadne plus okrem nového vzhľadu som nezaznamenal..

    Rovnako som všetko poslal Applu, tak dúfam, že to niekedy na zimu v systéme neuvidím

    (používam retinu mbp 15)

    #387490
    quikzyyy
    Účastník (Participant)

    po vytvorení nového tabu stlač cmd + L

    #387491
    Draho
    Účastník (Participant)

    vďaka, uľahčil si mi život :D

    #387493
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Nechapem tvoje rozhorcenie. To si nevedel ze je to len Beta a ta NIKDY nebude slapat bez problemov?

    #387495
    inspektorko
    Účastník (Participant)

    Uvedom si , ze je to BETA verzia, dobre ze si poslal Apple FEEDBACK .

    #387497
    weritass
    Účastník (Participant)

    a preto som si spravil time machine zalohu a teraz uz som nazad na 10.9.4 :D… mna hlavne vytacala ta url adresa :D… ale bolo tam kopu chyb a vvlastne bez tych hlavnych feature ktore budu dostupne az s prichodom iOS 8 (niesom developer) nema yosemite okrem noveho vzhladu vlastne nic nove (samozrejme zatial) :)

    #387499
    P1x3L61
    Účastník (Participant)

    Je to BETA, to samo o sebe hovorí že to nie je určené na každodenné používanie, že tam bude veľa chýb a rýchlosť bude neporovnateľne pomalšia oproti Mavericks…

    #387504
    Draho
    Účastník (Participant)

    No nemám dev účet a čerpal som so skúsenosti s Microsoftom. Musím povedať, že betaverzie Windwosu 7 či 8 boli v lepšom stave. Ovela lepšom.

    #387508
    bawy
    Moderátor

    a to ono microsoft už má vonku aj iné ako BETA 7 alebo 8? nezaznamenal som, resp. stále sa to správa ako beta..

    #387510
    weritass
    Účastník (Participant)

    @bawy :D :D Micro$oft widly beta 7, 8

    #387517
    P1x3L61
    Účastník (Participant)

    bawy to vystihol… Neskúšal som nikdy WIN betu, ale každý ich predražený systém sa správa ako nejaká Alpha verzia..

    #388279
    durika175
    Účastník (Participant)

    zatial mám tiež yosemite .. nič nevyskakuje pohoda život ja apple až ta nevytažujem..ale páči sa mi že ten os x je viacej prepojený s iphone 5 :)

    #389054
    steaven
    Účastník (Participant)

    start systemu ja pomalsi

    nefunguje final cut

    Movist blbne zobrazovanie pismen na obrazovke

    dnes to hodim s5

    #389078
    Jozef Remen
    Účastník (Participant)

    Yosemite, Beta 2. Ziadne problemy ani v Moviste z App Store. Adobe aplikacie funguju, RUBY a GULP funguju, SASS funguje.

    Ziadne problemy ani pri praci.

    #389082
    JFK.
    Účastník (Participant)

    Jozef, vidíš to na public launch po Keynote (9.Septembra) ?

    #389110
    majdy
    Účastník (Participant)

    JFK: keby tak, to by som si želal, ale nečakal by som to tak skoro, ešte nemáme ani GM.

    #389170
    Jozef Remen
    Účastník (Participant)

    JFK: nemyslim, primarnymi novinkami na evente bude iPhone a iOS 8, Yosemite asii cosi neskor. Ide o to, ze Apple rozdeluje novinky po kusoch, aby udrzali pozornost medii a teda mali z velkej casti reklamu zdarma.

    Yosemite cakam osobne az niekede v oktobri, uvolnene bez velkych fanfar.

    #389175
    petto16
    Účastník (Participant)

    nezaznamenal som takmer ziaden vazny problem na yosemite (beta) a to ho bezne pouzivam takmer na vsetko, samozrejme na pracu nepouzivam betu to by bolo hlupost. Moj odhad uvolnenia stred az koniec oktobra.

    #394643
    kuslak
    Účastník (Participant)

    problém s RAM. Máte niekto rovnako problém s voľnou pamäťou? V monitor activity mi zere najviac Dispecer akcii priecinkov, pripadne Kernel. Umerne to stale narasta až na 3GB pamate, do jednej hodiny mám 0% volnej pamate ram.
    Mám iMac 27 late 2009, 8GB RAM.

    Vyriešené:
    Ak by mal nekto podobný problém, na macrumors som sa dočítal ako to vypnúť.

    To disable it, right-click any folder in Finder, go to Services > Folder Actions Setup… Close the Choose a Script to Attach window, then uncheck the Enable Folder Actions checkbox at the top. Voilà!

    #394649
    jockerx2
    Účastník (Participant)

    Keby som mal cloveka co dovolil vypustit yoseSHITe tak mu obucham aj MBA aj iMac o hlavu presiel som z win kvoli tomu ze stale mal nejaky problem investoval som tisice eur do apple zariadeni a teraz sa neviem ani len pripojit na wifi….. a safari do prdele ide to jak na win 95…. mam uz strasne nervy na to… prave hladam jak sa vratit o jednu verziu nizsie alebo aj o 2 ci uz na lion alebo snow hlavne nech je stabilny…. a zaraza ma druha vec mam na iMacu pod boot camp win 8.1 kvoli jednej apl. ktoru nerobia pod osx zvlastnostou je ze kua tam mi wifi nikdy nepadne….. jednoducho nechaaaaaaaaapem….. :)

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 25 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.