iPod touch – nefungujúci display

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes iPod touch – nefungujúci display

Zobrazuje sa 6 príspevkov - 1 až 6 (z celkového počtu 6 )
  • Autor
    Príspevky
  • #101094
    Sára
    Účastník (Participant)

    Už to bude rok, čo sa mi na dovolenke vyliala v taške voda a zamokrila môj iPod. Hneď po tom som urobila tu najväčšiu chybu aká sa dala spraviť – dala som ho nabíjať. Samozrejme pravdepodobne skratoval, ale po pripojení do pc stále načíta zložky v itunes, a aj hudba ide, no čo je najdivnejšie, tak displej je síce stále čierny, no pod správnym uhlom tam vidím obrysy ikon, a na dotyk funguje.. Vybíja sa šialene rýchlo, a po pripojení k nabíjačke (nie žeby som ho nabíjala často) je hore pri foťáku horúci. Rok som ho síce nepoužívala, pretože som si hudbu presunula na iPhone, ale ten je už relatívne starý a pod tým množstvom hudby strašne mrzne. Potrebujem poradiť či sa dá iPod opraviť a koľko by to cca stálo, respektíve či sa mi viac neoplatí kúpiť nový. Ďakujem

    #387406
    Lukáš Raynor Majer
    Účastník (Participant)

    Ja osobne by som ho nepripájal k elektrine :-)

    #387413
    Sára
    Účastník (Participant)

    Keď sa nabije, tak je už studený.. V podstate až na ten pokazený displej mu nič nieje :D

    #387416
    stefan.stefanov
    Účastník (Participant)

    nieco na doske stale skratuje preto sa zohrieva a vybija… na lcd odislo podsvietenie. neoplati sa opravovat. kup novy

    #387489
    Sára
    Účastník (Participant)

    Dakujem :)

    #388975
    Lubomir Slivka
    Účastník (Participant)

    Sara daj na seba kontakt mozno by som ti pomohol…

Zobrazuje sa 6 príspevkov - 1 až 6 (z celkového počtu 6 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.