Vypaleny display – macbook pro 15 ?

Domov Diskusné Fóra Pomoc: hardware Vypaleny display – macbook pro 15 ?

Zobrazuje sa 9 príspevkov - 1 až 9 (z celkového počtu 9 )
  • Autor
    Príspevky
  • #101081
    mork4
    Účastník (Participant)

    Ahojte,
    Mám taký problem, toto sa mi z ničoho nic objavilo na obrazovke :
    https://www.dropbox.com/s/ovyg65v9vcedy7y/image-1.jpg
    Vidno to na čiernom pozadí, to biele hore je klasická lišta zo Safari a netuším co to môže byt. Nestretol sa s tym niekto ? Zreklamuju mi to?
    Jedna sa o macbook pro 15 late 2013

    #387396
    Jozef Remen
    Účastník (Participant)

    no hlavne nepises co to je odfotene, ci normalna obrazovka so systemom, ktora je zrazu cierna bez obsahu alebo co vlastne

    #387412
    mork4
    Účastník (Participant)

    Je to bezne spusteny os x, s tym ze som cez google nasiel cierny obrazok ktory som zvacsil na celu obrazovku. Hore ostala len lista zo Safari.

    #387417
    stefan.stefanov
    Účastník (Participant)

    povedal by som tlakom zozadu pretlaceny display

    #387431
    mork4
    Účastník (Participant)

    chcem skusit poslat mac na reklamaciu, nasiel som stranku CCC.sk funguje u nich nejaky zber apple zariadeni zadarmo. Ako dat macbook do vhodneho stavu pre serivs ? Myslim svoje veci som si skopiroval na externy disk, ale ostatne informacie ako hesla ucty a podobne veci su vsetky v macbooku.

    #387443
    Lukáš Raynor Majer
    Účastník (Participant)

    CCC je oficiálny Apple servis na Slovensku. Menili mi tam odídený HDD a (v rámci predĺženej záruky) popraskané plasty. Jednalo sa o MacBook White Early 2008. Servis rýchly, bez problémov :-)

    #387460
    shadower
    Účastník (Participant)

    pokial viem tak iba pocas medzinarodnej zaruky tam ccc alebo swiss …mimo medzinarodnu pocas druheho roka uz len tam kde si kupil, ak tam kde si kupil ti povedia ze ich partner nato je ccc alebo swiss mozes ist potom aj tam pocas 2 roka …pokial nie musis tam kde si kupil, idealne im zavolat a opytat sa a necakaj …nechapem naco sa ludia pytaju ci to dat reklamovat alebo nie …treba zaniest a odpoved maju hned :)

    #387524
    mork4
    Účastník (Participant)

    Hneď alebo za mesiac ;)

    #387655
    mork4
    Účastník (Participant)

    Tak ccc možem len odporučiť, reklamácia prebehla zhruba za týžden a všetko bez problémov :)

Zobrazuje sa 9 príspevkov - 1 až 9 (z celkového počtu 9 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.