ipad mini

Domov Diskusné Fóra Nezaradené ipad mini

Zobrazuje sa 7 príspevkov - 1 až 7 (z celkového počtu 7 )
  • Autor
    Príspevky
  • #90277
    akiba
    Účastník (Participant)

    zdravim,chcel by som sa vas opytat ,co je to wifi + cellular na i pade mini a naco je to dobre ? dakujem

    #336618
    johanias
    Účastník (Participant)

    wifi – pripojenie iba pomocou wifi siete
    wifi + cellular – pripojenie pomocou wifi ale aj pomocou mobilnej siete na to potrebujes sim kartu od operatora s datovym pausalom (mozes byt na nete aj tam kde nie je wifi)

    #336623
    max7323
    Účastník (Participant)

    ak mas telefon s datovym pausalom ( napr iphone) mozes si spravit sharovanie inernetu z iphonu a usetris cca 100 evri za cellular verziu

    #336624
    fanthomas4
    Účastník (Participant)

    a ešte cellular verzia mám GPS modul aj keď moja “len” wifi verzia ho má možno tiež :D ale to riešime tuto: https://www.macblog.sk/forum/discussion/36038/nokia-maps-v-appstore/#Item_11

    #336632
    akiba
    Účastník (Participant)

    dakujem za odpovede. Takze bez sim karty iba wifi.ja by som chcel taky ipad aby fungoval aj bez wifi,to asi nepojde ale zaujmave je co napisal fanthomas4 ze mu ide gps aj bez wifi,ako je to mozne ? fanthomas,mam otazku ,skusal si aj iny GPS MODUL bez wifi ? dakujem

    #336634
    fanthomas4
    Účastník (Participant)

    pozri si to vlákno, čo som Ti poslal, je tam rozpísané ako som na to prišiel… ani ja neviem ako to je možné… fungovalo mi to len v mestách / na dedine, ale keď som bol medzi dvoma dedinami v lese tak mi to nešlo… pozri, ak chceš plnohodnotné GPS tak jednoznačne zober cellular verziu, toto je len taký divný postreh, ktorému vôbec nechápem, ale určite to nie je lokalizácia, ktorá by sa dala použiť na navigovanie (max. na zorientovanie, kde sa cca nachádzaš)

    #336641
    odklizec
    Účastník (Participant)

    Fantomas, slo ti to nejspis proto, ze mesto je plne wifi siti, ktere s k tomuto ucelu (urceni polohy) pouzivaji.

Zobrazuje sa 7 príspevkov - 1 až 7 (z celkového počtu 7 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.