OSX Yosemite Beta

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 46 )
  • Autor
    Príspevky
  • #101045
    vlk
    Účastník (Participant)

    Zapísali ste sa do Beta programu ? Je obmedzená na 1 milion ludi a neviem či som to stihol kedže mi zatial žiadny mail nedošiel, Vám áno ?

    https://www.macblog.sk/novinky/betaverzia-os-x-yosemite-bude-verejnosti-dostupna-uz-dnes-8216.html

    #387175
    Benjamín Červený
    Účastník (Participant)

    ja som sa zapísal asi pol hodinu po tom, čo predstavili na WWDC OS X 10.10 … a doteraz mi nič neprišlo :) možno dojde :P

    #387179
    akiba
    Účastník (Participant)

    redemption code : xxxxxx , nie je to ten kod na beta yoshmite ? a bude treba k tomu aj gift card ?

    #387180
    howoarang
    Účastník (Participant)

    zapisal a zatial nic neprislo. a stranka je momentalne “BUSY” (24.7.’14 @ 19:30)

    #387182
    weritass
    Účastník (Participant)

    nj zatial tiez cakam :)

    #387183
    iFiko
    Účastník (Participant)

    neviem ci vobec nieco pride. chod len na web (https://appleseed.apple.com/sp/betaprogram/) prihlas sa a stiahni (teda ked zas pojde :D). stiahnute za 10min :)

    #387185
    weritass
    Účastník (Participant)

    hej len su akosi busy :D..

    #387186
    weritass
    Účastník (Participant)

    no.. dostal som sa len pod “Your Redemption Code: Retreiving code…” a nikdy ho nedostanem :D…

    #387187
    murriik
    Účastník (Participant)

    Ach, j*bať internet v okolí Trenčína…

    #387188
    mojemeno
    Účastník (Participant)

    vie mi niekto poradit ako je to teraz s tou open beta? Treba byt okrem registracie do Beta programu aj registrovany developer a mat zaplatenych tych 99$?
    EDIT:Tak som nasiel nieco na “google”, ze je to pre vsetkych:)

    #387190
    vlk
    Účastník (Participant)

    Už stahujem, skusali ste niekto VirtualBox ?

    #387193
    iFiko
    Účastník (Participant)

    nie, ale skusali sme si vytvorit novu particiu a v pohode setko :)

    #387194
    mojemeno
    Účastník (Participant)

    vlk: skus a daj potom vediet ci funguje, ja som sa s tym naposledy hral 2 dni a aj tak mi to neslo, mozno tato verzia uz pojde :DDD

    #387195
    slavozv
    Účastník (Participant)

    ako pise iFiko vyssie, resp.

    How to install OS X 10.10 Yosemite beta on a separate partition


    nemal by byt problem

    #387196
    sinco1979
    Účastník (Participant)

    Mne to funguje,uz to mam nainstalovane.Bez srandy.

    #387197
    Baron
    Účastník (Participant)

    Email mi prisiel a zajtra nainstalujem:). Ja som tam pisal hned po skonceni Konferencie. Cize asi som to stihol ;)

    #387200
    inspektorko
    Účastník (Participant)

    Prisiel mi email, dnes rano bez problemov stiahnute a nainstalovane. Vcera boli pretazene servre.

    #387218
    Benjamín Červený
    Účastník (Participant)

    stiahnuté :) poradite nejaké rady ako nainštalovať? nech sa zbytočne nedostanem do problémov. Niekde som čítal (neviem či to bola tato beta) že ked sformatoval HDD a nainšťaloval ho z USBčka tak pisalo pri spustení “no OS” … či ? :) skúšal to niekto, či to fičí aj tak ? :) lebo mam poriadne zasraty ntb a chcel by som ho cely premazať :) thanks…

    #387227
    PATFFO
    Účastník (Participant)

    funguje vám parovanie s iphonom?

    #387229
    edkis
    Účastník (Participant)

    Mozete niekto vyskusat ci vam funguje Forklift z Mac Appstore ? Zda sa mi ze po update na Yosemite sa mi ho raz podarilo spustit ale potom uz len zamrza po spusteni.

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 46 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.