iCloud Activation Lock Removal

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes iCloud Activation Lock Removal

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 22 )
  • Autor
    Príspevky
  • #101044
    thingDC
    Účastník (Participant)
    #387242
    thingDC
    Účastník (Participant)

    nikto to asi este neskusal idem to skusit obetujem 25€ :D

    #387246
    MoRFi
    Účastník (Participant)

    Je to lacne na to aby to slo. Vacsinou su to drahsie sluzby, nie vzdy funkcne.

    #387269
    P4r4doX
    Účastník (Participant)

    Toto vyzera v pohode https://chronicunlocks.com (ked pogooglis najdes dobre odporucania).

    #389478
    Misiaccik
    Účastník (Participant)

    ma tu niekto skusenost s takýmto odblokovo? jedna sa mi o ipad a doluci mi nesiel ani gadedwide tak skusim odstranenie? ma nemal by niekto niekoho komu sa to uz podarilo ?

    #389504
    Butter
    Účastník (Participant)

    pokiaľ ide o iPad ktorý podporuje sim kartu dá sa to vyriešiť aj hardwarovo pozri si tento link je tam presný návod dnes som si to osobne vyskúšal na iPade 2 a išlo to… ak je to iPad ktorý nepodporuje sim karty tak to takto nepôjde ak máš ten iPad v lost mode nik s tým nedokáže pohnúť dokonca ani tá služba za 109 libier. ak máš od iPadu záručný list poprípade papiere a neni v lost mode urobia ti to aj v ccc za 24eur.

    How to unlock iCloud locked Apple iPad 2, 3, 4, iPad Air and Air 2, iPad mini 1, 2, 3, 4, iPad 12.9 and 9.7

    #389512
    P4r4doX
    Účastník (Participant)

    To hardwarove riesenie “odpoji” 3G cip, takze bude z neho iba wifi model.

    #389514
    Misiaccik
    Účastník (Participant)

    A myslite ze to realne aj bude fungovat? Co ma spolocne 3g modem s heslom na icloud ? Priznam sa nevidel som este celi postup lebo mam internet v telefone od telekomu a tuto odpoved pisem asi 30 minut tak neviem si predstavit ako dlho by mi ncitalo kompletnu stranku. V kazdom pripade mam 3g ipad respektivne celullar a nepotrebujem to a nie je moj upad oznceny ako lost . Takze dany postu by bol pre mna riesenim.

    #389521
    Butter
    Účastník (Participant)

    no však jasnačka je z neho už iba wifi model dokonca keď ti ho nájde v dfu musíš mu podhodiť wifi verziu sw, aby to išlo ale napr. v mojom prípade to bolo tak, že som ho vykúpil za 30e na diely ked’ bol earsed a nedalo sa s ním nič robiť…takto sa dá aspon používať.

    misiaccik

    v tom prípade keď ho nemáš v lost mode ho pošli do ccc ak máš aspon záručný a za 24eur ti odstránia iCloud v priebehu 2-5 prac. dní

    #389555
    Butter
    Účastník (Participant)

    dnes otestované aj na iPade 3 retina 3G 100 funkčné

    #389558
    Misiaccik
    Účastník (Participant)

    Ja som dnes zaplatil 125 eur niekde do australie tak skusim tuto moznost ak sa to nepodari tak budem skusat aj ja tuto metodu

    #390809
    srsen1
    Účastník (Participant)

    Tak ako Mesiacik ako si pochodil?

    #390819
    Misiaccik
    Účastník (Participant)

    Vcera sa mi vratili peniaze na pay pal ipad stale blokovany.. Brat daval odblokovat 5s A uz je to po termine ten nema ani peniaze ani telefon odblokovany… Takze budem asi skusat manual ktory je hore tak ak niekto by potreboval nahradne dielivypada to tak ze asi budu:) nakolko ani doluci ani ta druha modra stranka mi nefungovala…

    #390920
    srsen1
    Účastník (Participant)

    …este ‘nehádž flintu do žita’ – Стало известно, что уже есть программные способы разблокировки всего от iPod до iPhone. Но в открытом доступе их нет. В общем гуглите и найдете.
    Анонимное общество жлобских разблокировщиков делает программную разблокировку этих устройств от $169
    alebo http://aukro.cz/apple-iphone-ipad-icloud-find-my-iphone-odblokace-i4620284338.html

    na doluci sa tiez nieco chysta : http://allaboutapplehere.blogspot.sk/2014/09/how-to-use-doulci-magic-ip.html?utm_source=feedburner&utm_medium=email&utm_campaign=Feed:+blogspot/tnsLb+%28All+About+Apple+!%29

    #390971
    P4r4doX
    Účastník (Participant)

    Na doulci sa nieco chysta uz asi 3 mesiace a este nic…

    #390978
    iTuxx
    Moderátor

    doulci je jedno velke scammerske hovno. Len tolko k tomu :-)

    #391113
    P4r4doX
    Účastník (Participant)

    Ono kedysi to fungovalo, sam som obisiel lock na iPhone 4S. Apple to uz davnejsie fixol a odvtedy len slubuju.

    #391152
    srsen1
    Účastník (Participant)

    Tak teraz je tam konkretny datum spustenia http://www.doulci.net/server-registration/, takze ak sa teraz nic neudeje tak to bude naozaj podozrive.

    #391158
    iTuxx
    Moderátor

    Zas sa budu vyhovarat na rabbitov a hejterov.

    #391730
    srsen1
    Účastník (Participant)

    Vyskusal uz niekto nejaku platenu sluzbu (ickoud unlock)

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 22 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.