iPad a produktivita

Domov Diskusné Fóra Ostatné iPad a produktivita

Zobrazuje sa 10 príspevkov - 1 až 10 (z celkového počtu 10 )
  • Autor
    Príspevky
  • #101042
    Lukáš Raynor Majer
    Účastník (Participant)

    zdravím :-)

    viem že iPad je skôr na konzumovanie obsahu, ale na kieho je tam potom 64bit procesor? :-)

    takže ak používate iPad na taku jednoduchsiu produktivitu, aké appky používate? Mám na mysli ako FTP klient, jednoducha praca s obrazkami (jpg -> png, orezavanie, zmena rozlisenia…), cloudove sluby (ako Dropbox), kancelarske appky, doladovanie webu atd :-)

    #387157
    Maťo_11
    Účastník (Participant)

    Stale ti nejde do hlavy , ze tieto veci bezne ludia na svojich iPadoch nerobia vsak :) Aj ked cast z toho co si vypisal je mozne spravit na tablete , nikto to na nom robit nebude pretoze je to nepohodlne.x64 je skor marketingovy tah ako realny benefit pre pouzivatela , maximalne tento vypoctovy vykon pouzijes v tom male hier kde su natlacene detaily textury atd. ktore stale netazia cipy na maximum.

    #387159
    samob
    Účastník (Participant)

    64bit procesor máš aj v iPhone už a možnosti práce čo spomínaš sú tam ešte viacej limitované :)

    #387164
    jano68
    Účastník (Participant)

    Myslim ze by ste si mali precitat clanok v SuperApple mag. 6/2013, kde je popisana 64bit arch. aby ste pochopili aky vyznam ma 64bit.. je to o optimalizacii runtime, o sirke a pocte registrov o rychlosti spracovania kodu, novej instrukcnej sade atd.
    V podstate 4valcovy 1.6 motor a 6valcovy 1.6 motor nie je ani zdaleka to iste…

    #387165
    Lukáš Raynor Majer
    Účastník (Participant)

    samob: jj a má ho aj iPad mini Retina :-)

    a skúsim sa spýtať: na čo používate iPad vy? Ci len FB, email, web a tak ?

    #387167
    vlado_bb
    Účastník (Participant)

    Hlavne na rychle pozretie e-mailov, najdenie niecoho na internete, ked nie som pri vacsom pocitaci, no a vo velkej miere na citanie knih pocas cestovania. Facebook nikdy (nemam konto).

    #387177
    joer
    Účastník (Participant)

    Na vaznejsiu prácu: V PDf katalogy pre klientov v iBooks, tabulky Excel v MS for iOS, pripadne v icloude v iWork,
    pripadne cloud v Box, Dropbox, DTP aplikacie na jdnoduchu upravu v DesignPad co je prakticky Quark, miesto Photoshopu PS Express na jednoduche upravy, uprava fotiek v iPhoto, pripadne Camera +, sprava pripomjienok, poznamky v práci, Zlaté stránky.sk miesto zoznamu, WinZip na otváranie PC dokumentov, v podstate mam prenosnu kancelariu, to len v rychlosti co ma napada.

    #387178
    joer
    Účastník (Participant)

    Firemné prezentácie v Keynote ktoré mi chodia cez Intranet, obezniky, pristup do firemnej siete atd.

    #387228
    Lukáš Raynor Majer
    Účastník (Participant)

    nejaký tip na appku, ktora umozni konvertovat JPG <-> PNG a meniť rozmery, zaostriť/rozmazať/black n white/otočiť a tak?

    #387233
    Lukáš Raynor Majer
    Účastník (Participant)
Zobrazuje sa 10 príspevkov - 1 až 10 (z celkového počtu 10 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.