iOS 7 nepodporuje fake lightning káble

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes iOS 7 nepodporuje fake lightning káble

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 21 )
  • Autor
    Príspevky
  • #96017
    Jaem
    Účastník (Participant)
    #364340
    Jozef Remen
    Účastník (Participant)

    A tak je to spravne

    #364371
    mirom
    Účastník (Participant)

    Az tak spravne sa mi to nezda. Nabijat s 1m dlhym kablom je casto krat utrpenie a preto ludia (vratane mna) siahnu po neoriginalnom, dlhsom. Nabijavam aj s originalnym ale aj s fake. Sice nemam lightning ale este 30 pin ale aj tak..

    #364374
    peto7532159
    Účastník (Participant)

    ale tu ide o to, že Applom certifikované káble od 3rd party výrobcov fungujú, nefungujú čínske 1$ kópie, ktoré nemajú správne izolácie a môže ti zhorieť iPhone

    #364378
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Koli suntovej izolacii ti iphone urcite nezhori, skor je problem na strane mizernych nabijaciek, nie na strane kablov.
    Ale inak schvalujem

    #364383
    sairik
    Účastník (Participant)

    apple uz 2m kabel robi ;)

    #364402
    poper
    Účastník (Participant)

    1m vpoho, ale 75cm…

    #364404
    FilipHreus
    Účastník (Participant)

    A taktiež existujú USB predlžovačky :)

    #364406
    MoRFi
    Účastník (Participant)

    ja mam v aute fake kabel z dx.com a malu belikn(asi) nabijacku do auta, napise ze je nepodporovane ale cely cas nabija dalej. alebo je problem iba v tom ze cez taky kabel nejde sync?

    #364409
    bakosmi
    Účastník (Participant)

    ano, nabijanie pojde, nemusi ist sync…

    #364415
    enko
    Účastník (Participant)

    Morfi: tiez sa kabel v praci sprava rovnako, pripojim neorigo kabel k PC a nabijanie ide, dokonca ma pusti aj do iphone sa pozriet na fotky. samotny sync som neskusal.

    #364424
    bakosmi
    Účastník (Participant)

    co sa tyka beta7 hlasku o neorig. kabli zobrazovalo a pisalo ze nemusi fungovat spravne.

    islo nabijanie aj sync. takisto ako s originalom, mozno to zacali / zacnu obmedzovat, ze sync nepojde.

    potom bude treba pockat a nakupit z ciny opat aktualne kable :)

    #364441
    MoRFi
    Účastník (Participant)

    Mna to netrapi. Ja iba nabijam. Sync raz za cas cez wifi. Doma mam orig a v aute fake. Ale fak nabija pomalsie. Ale to uz aj pri iOS 6.

    #403210
    burko1
    Účastník (Participant)

    Co tak nakupit lacnejsie a Applom certifikovane kable, ktore si dovolim tvrdit, ze su mnohokrat kvalitnejsie ako originaly. Osobna skusenost s tymito: http://www.xmobil.sk/kable-iphone/668-yellowknife-synchronizacny-a-nabijaci-usb-lightning-kabel.html

    #403223
    howoarang
    Účastník (Participant)

    nieco podobne som kupil v Nay a v ten isty den som to bol vratit. Mam iPhone 5 s iOS 8.2 a nefungovalo pripojenie k Macbooku, iTunes ho nerozpoznal, na display iPhonu vyskocilo oznamenie o necertifikovanom datovom kabli, a neslo ani nabijanie.

    #403224
    magero
    Účastník (Participant)

    dost casto tu riesite take keketiny az strach :)

    #403238
    iTuxx
    Moderátor

    ani sa necudujem ked origo kabel stoji chorych 19€

    #403283
    lacokubik
    Účastník (Participant)

    Ja som kúpil v OKAY za 9,90 a ide v pohode. Nič nevypisuje a všetko ide tak ako má.

    #403335
    burko1
    Účastník (Participant)

    howoarang: Dolezite je ci ten kable ma MFI certifikat od Applu a to ten co si kupil ty zjavne nemal ked ho iTunes nevedel rozpoznat. Preto hovorim o kabloch, ktore su certifikovane.

    #403344
    Dreamer
    Účastník (Participant)
Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 21 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.