Fotky z iPonu do PC

Zobrazuje sa 8 príspevkov - 1 až 8 (z celkového počtu 8 )
  • Autor
    Príspevky
  • #68478
    milles
    Účastník (Participant)

    Ľudia prosím pomôžte mi: Asi pred mesiacom sa mi po pripojení iP do PC cez USB prestalo zobrazovať okno automatického prehrávania a môj iP sa mi nezobrazí ani v zložke môj počítač, pritom nabíjanie a komunikácia s iTunes funguje úplne bezproblémovo. Problém je v tom, že sa mi týmto pádom nedajú importovať obrázky z iP do PC – neviem prečo táto možnosť v iTunes chýba. Vyskúšal som zmenu všetkých štyroch USB portov, preinštaloval som iTunes, vyresetoval a nanovo stiahol software do iPhonu a stále nič. Keď som ale skúsil pripojiť Nokiu, tak mi ju pekne ukáže v zložke môj počítač. Poraďte mi prosím kde mám chybu.

    #202394
    deviant
    Účastník (Participant)

    A vyskusal si ho pripojit na iny pocitac? Mozno ze chyba nie je v iPhone.

    #202479
    milles
    Účastník (Participant)

    Tak skúsil som iP pripojiť na iný počítač a tam ho síce v zložke tento počítač zobrazilo, no keď som klikol na položku načítať obrázky tak mi vypísalo, že fotoaparát sa používa, skúste akciu neskôr.

    #202487
    mike
    Účastník (Participant)

    skus stiahnut ovladac na iPhone a nainstalovat podla tohto navodu:
    http://www.stanojevicbrothers.com/verifying-your-iphone-driver-and-service-installation/

    malo by ti to pomoct…

    #203219
    milles
    Účastník (Participant)

    Tak som to prekontroloval a všetko je zdá sa ako má byť. Keď otvorím zložku Device Manager/prenosné zariadnia/Apple Mobile Device USB Driver a kliknem na vlastnosti tak mi vypíše, že toto zariadenie pracuje v poriadku a ako vravím komunikácia s iTunes a nabíjanie funguje 100%-ne, len mi ho (iPhone) stále neukazuje v zložke počítač. Skúste prosím ešte nejakú radu lebo ja už naozaj neviem kde je problém.

    #387094
    Akro_cpn
    Účastník (Participant)

    Milles..ja mam taký istý problem..vyriesil si to nejako??

    #387101
    Rychlik
    Účastník (Participant)

    nemáte náhodou Windows “N-kovú” verziu? potom treba doinštalovať media future pack alebo tak nejak sa to volá… :)

    #387108
    majdy
    Účastník (Participant)

    V roku 2010 asi nie, ale čo tak dnes používať PhotoStream a o nič sa nestarať?

Zobrazuje sa 8 príspevkov - 1 až 8 (z celkového počtu 8 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.