Trilógia Grand Theft Auto pre Mac sa dostáva už aj do Mac App Store

Bleskovky a správy | Tomáš Beleš, 19. August 2011

GTA logo

Obľúbená trilógia hier Grand Theft Auto (GTA) sa s poriadnym oneskorením (oproti ostatným platformám) dostala minulý rok v novembri aj do rúk Mac hráčov. Teraz sprístupňujú Rockstar Games túto trilógiu už aj cez Mac App Store. Z neznámych príčin sa však rozhodli, že budú hry zverejňovať postupne. Preto je momentálne k dispozícii len GTA III. 25. augusta potom pribudne GTA: Vice City a 1. septembra sa dočkáme aj GTA: San Andreas. Cena každej z týchto hier pre Mac sa nezmenila – 11,99 EUR. Zatiaľ najnovšie pokračovanie kultovej série, Grand Theft Auto IV, ktoré na konzoly a PC vyšlo ešte v roku 2008, je zrejme pre Mac hráčov v nedohľadne.

GTA III na Mac

GTA III z roku 2001 si kúpite už aj cez Mac App Store

---
19.08.2011 o 09:00

Toto nevidim ako uspech, ale skor ako tragediu. A San Andreas sa v prve dni predaja davalo zadarmo ku GTA IV. Snad tie hry nebudu len port na Mac, ale ich aspon trochu graficky upravia do dnesnej doby – detailnejsie modely, vacsie textury. To je asi take maximum, co sa da z toho enginu vytiahnut.

19.08.2011 o 18:49

Tak tak presne to si vychytal, ale aj doebal :PMacBlog.sk je elektronické médium a súkromným priestorom, kde vám poskytovateľ
umožňuje odoslať komentár k článku. Váš komentár nemusí byť zaručene uverejnený.

TOPlist