Skype 5.3 pre Mac s HD videom a plnou podporou OS X Lion

Bleskovky a správy | Tomáš Beleš, 09. August 2011

Skype ikona

Najnovšia verzia obľúbeného Skypu, 5.3, prináša Mac používateľom plnú podporu nového operačného systému OS X Lion, pričom zachováva aj kompatibilitu aj s predošlými verziami až po OS X Leopard. Majitelia HD kamery ako napríklad HD FaceTime kamera, ktorú nájdete na najnovších Macoch, naviac môžu v tejto verzii plne využiť jej potenciál a uskutočňovať videohovory v HD kvalite. Pre bezproblémové fungovanie je odporúčané internetové pripojenie aspoň s rýchlosťou 1,5 Mbps. Najnovšiu verziu si môžete stiahnuť tu.

Skype 5.3 HD videohovor

Rozdiel bežného a HD videohovoru podľa Skypu

---
09.08.2011 o 09:19

Podporu Liona som si nevšimol. Full screen nikde. Layout príšerný a neprehľadný. Navyše mi rozhádzalo kontakty a namiesto skype name tam hodilo tel. čísla, hoci to mám odfajknuté preč. Od desiatich k piatim. HD kameru nemám a nemám ani dostatočný upload na HD, takže nevyužiteľné. Už aby fungovali alternatívy aj cez 3G (napr. facetime)

09.08.2011 o 16:11

Full screen nikde, layout prakticky rovnaký ako ten starý, kontakty mi nerozhádzalo a namiesto skype name mi nehodilo telefónne čísla. HD kameru mám a aj upload na HD. Takže využiteľné. A kym nebude Facetime na Windows, tak nan môžem zabudnúť, kedže mac ma necelých 5 percent trhu čo teda moju predstavu o využiteľnosti komunikačného softvéru nejak nespĺňa.

09.08.2011 o 22:46

darmo, bohuzial som sa opet stretol s produktom microsoftu(((( funkcna vec sa stala uplne nepriatelskou k uzivatelovy(((

10.08.2011 o 15:41

zlatá verze 2.8 bez všech těch příkras a šíleně velkýho menu, jen prostě message okno a to stačí. nic okolo.MacBlog.sk je elektronické médium a súkromným priestorom, kde vám poskytovateľ
umožňuje odoslať komentár k článku. Váš komentár nemusí byť zaručene uverejnený.

TOPlist