Chcete mať istotu, že je váš iPhone v bezpečí? Skúste puzdro Tank

Bleskovky a správy | Tomáš Beleš, 04. November 2011

Case-Mate Tank puzdro

Ak vám obavy o váš iPhone nedajú spávať, alebo sa často pohybujete v prostredí, kde mu hrozí nebezpečenstvo, kúpa kvalitného puzdra je jediným riešením, ako ho ochrániť. Máloktoré puzdro však vydrží to, čo novinka „Tank“ od firmy Case-Mate. Tvrdá vonkajšia strana puzdra je nárazuvdzorná, vo vnútri je zase materiál, ktorý absorbuje otrasy. K dispozícii je aj vysúvateľný kryt na displej. Okrem toho, že v tomto puzdre môžete po iPhone prejsť autom, spĺňa alebo prekonáva aj americké vojenské štandardy.

Cena je stanovená na 60 USD a je k dispozícii v oficiálnom online obchode.

---
04.11.2011 o 17:12

presne toto musim mat, neviem si predstavi ze by som to bral niekde na turistiku. Bez tohto, to by som iPhone rozmlatil po prvej ture.

05.11.2011 o 07:31

no nepise sa tu o vodotesnosti . Hravam airsoft a tam dostava iPhone4 pekne zabrat (voda prach pady) , ale kupil som si sice hovadsky drahe ale s IP68 normou puzdro lifeproof a natacam vide spod vody ;o))). Urcite neprezide prejazd autom ale to sa mi dufam nestane . Skor sa mi stava ze prsi a potrebujem navigaciu pocas dazda – to mi splna lifeproof. Navyse lifeproof je na to co dokaze lahke a neurobi s iphona velikanske tazke kladivo.

05.11.2011 o 18:19

Tento produkt ma mozno dobre crashtest vysledky, no absolutne nemysli na cielovu skupinu. Majitelia iP maju radi cisty slim dizajn a tato opacha to len tazko splni – a to nehovorim o farbach. Cele mi to pride ako puzdro z 90 rokov :)

Ako nahradne puzdro pre turistiku s iphonom mozno dobra volba ale ta roleta a vnoreny display – pri kazdej akcii odtahovat roletu… :)

06.11.2011 o 14:16

spravím krám, aby som naň predával predražené púzdra

no marketingMacBlog.sk je elektronické médium a súkromným priestorom, kde vám poskytovateľ
umožňuje odoslať komentár k článku. Váš komentár nemusí byť zaručene uverejnený.

TOPlist