Apple zverejnil dátumy pre tohtoročný iTunes festival v Londýne

Bleskovky a správy | Tomáš Beleš, 11. Január 2011

iTunes 10 icon

Apple zverejnil dátumy tohtoročného iTunes festivalu, ktorý sa už tradične bude konať každú júlovú noc v Londýne. Podujatie sa uskutoční v Camden's Rou­ndhouse v Londýne, a vystúpi na ňom 62 kapiel. Medzi potvrdenými interpretmi nechýbajú známe mená ako Linkin Park, Duran Duran alebo Rumer. Lístky na jednotlivé koncerty môžete získať len prostredníctvom súťaže (Slovensko ani Česká republika však v zozname nie sú, pravdepodobne kvôli chýbajúcemu iTunes Music Store).

iTunes festival 2011
---
11.01.2011 o 10:40

už mi s tím chýbajúcim iTunes Store vážne lezú na nervy… to im ta EU ešte stále neklepla po prstoch ved je to očividne porušovanie dohody o Európskom hospodárskom priestore… a to ani nevravím o tích haldách inch služieb čo hadžu tú stupidnú hlášku „Not available in your Region/Country“ došlaka keď je to raz prístupne v jednej krajine únie (zvedša UK) tak to misu byť prístupné všade… fakt nechápem… a nechoďte na mňa s tím že za to apple nemože že je to vina vydavateľov alebo že sa EEA nevzťahuje na internet a dáta na nom (ale pokiaľ to tam nie je tak to jednoduch o reba menit bo je to chore…. )

11.01.2011 o 17:00

Som veľmi zvedavý, kedy bude iTunes Store aj u nás…

11.01.2011 o 19:59

spatne zvolena rozpoznatelnost. na poprve jsem myslel, ze to ma cosi spolecneho s coca cola

14.01.2011 o 15:05

Pripajam sa k Lukasovi, velmi rad by som vyuzil moznost nakupu hudby cez iTunes Store a ochotne si za oblubenu skladbu v dobrej kvalite zaplatil. Je smutne ze to u nas nieje mozne, preco takymto sposobom ludi stale nutia uchylit sa k p2p a warezu pretoze clovek si vzdy najde sposob ako sa dostat k ziadanemu obsahu (hudba,filmy) no na druhej strane kricia ze je to zle/nespravne a samozrejme nelegalne. Ak to technicky nepredstavuje problem tak kde to stale viazne ? Bol by som rad ak by mi niekto objasnil objektivne priciny nedostupnosti tejto sluzby u nas.MacBlog.sk je elektronické médium a súkromným priestorom, kde vám poskytovateľ
umožňuje odoslať komentár k článku. Váš komentár nemusí byť zaručene uverejnený.

TOPlist