Apple zamestnanci dostanú týždeň zaslúženého plateného voľna

Bleskovky a správy | Tomáš Beleš, 14. Október 2011

Tim Cook blue background

Tim Cook rozposlal zamestnancom Applu e-mail, v ktorom ich informuje o týždňovom platenom voľne, ktoré ich v USA čaká počas vďakyvzdania. Pôjde o pracovnú dovolenku a zamestnanci si ju zaslúžili výbornými výkonmi, ktoré podali. Ako inak by sa Applu podarilo lámať všetky (vlastné) rekordy a radiť sa medzi najinovatívnejšie firmy na svete. Apple naviac čaká obzvlášť silné obdobie – vianočné sviatky – na ktoré je pripravený, slovami Tima Cooka, „najsilnejšou ponukou produktov v histórii“. iPhone 4S bude zrejme doposiaľ najúspešnejším iPhonom a obrovským hitom je medzi zákazníkmi aj iPad 2. iPod oslávil 10. narodeniny a stále je najobľúbenejším hudobným prehrávačom na svete. V neposlednom rade sú tu prenosné a desktopové Macy, ktoré taktiež dosahujú nevídaných predajov.

Dovolenku si teda zamestnanci Applu skutočne zaslúžia. Samozrejme, nejaký personál musí v obchodoch a na technickej podpore počas pracovných dní byť, a preto budú mať nárok na dovolenku neskôr. Netreba zabúdať, že deň po vďakyvzdaní je tzv. „Black Friday“ (čierny piatok), ktorý je asi najrušnejším nákupným dňom v roku.

---
14.10.2011 o 08:26

iMac 27" je super, ani sa necudujem ze stupaju predaje, nic lepsie som na trhu nenasiel.

14.10.2011 o 11:54

mňa by zaujímali nejaké rummorsy na tému nových macbook-ov… nemáte niečo? 15" air a tak :)))MacBlog.sk je elektronické médium a súkromným priestorom, kde vám poskytovateľ
umožňuje odoslať komentár k článku. Váš komentár nemusí byť zaručene uverejnený.

TOPlist